Dokumenty
Historia
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Kluby
Ligi Męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U16M
U14M
U12M
U11M
U20M
U18M
Ligi Żeńskie
2LK
U19K
U17K
U15K
U13K
U16K
U14K
U12K
U11K
U22K
U18K
Rozgrywki
Terminy strefowe
Terminy centralne
Szkolenie
Trenerzy KWM
Konsultacje KWM
Powołania Kadra Polski
Sędziowie
WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI
PRZEPISY
POMOCNE MATERIAŁY
REGULAMIN SĘDZIEGO
OBSŁUGA TABLIC
SĘDZIOWSKIE FAQ-i
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
2LK
U19M w
U19K w
U17M w
U17K w
U16M
U16K
U15M
U15K
U14M
U14K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U22K
U20M
U18M
U18K
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U12K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U22K
U18M
U18K
U16M
U16K
U14M
U14K
U15M
U15K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U19K
U19M
U17M
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
INDYWIDUALNE (BEZ PK)
DRUŻYNOWE (BEZ PK)
średnie / sumy
Finał A
Punkty
Punkty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Etap 1
Etap 2
Play-off
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty śr.
Punkty suma
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty śr.
Punkty suma
1.
Patrycja Sonakowska
AK Kusy Łomianki
2
33.00
66
2.
Antonina Tomczuk
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
16.00
32
3.
Joanna Mróz
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
16.00
32
4.
Michalina Lesiuk
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
15.00
30
5.
Alicja Stanisławowska
UKS MKK Siedlce
2
13.50
27
6.
Karolina Pierz
MUKS Piaseczno
2
9.00
18
7.
Natalia Tyborowska
MUKS Piaseczno
2
8.50
17
8.
Maryna Grzesło
MUKS Piaseczno
2
7.50
15
9.
Patrycja Nowak
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
7.50
15
10.
Martyna Ostrowska
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
7.00
14
11.
Maria Litewnicka
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
6.50
13
12.
Zofia Pogorzelska
MUKS Piaseczno
2
6.00
12
13.
Elena Wąsowska
UKS MKK Siedlce
2
5.50
11
14.
Anna Olszewska
UKS MKK Siedlce
2
5.00
10
15.
Wiktoria Matlakowska
UKS MKK Siedlce
2
5.00
10
16.
Aleksandra Wilczyńska
MUKS Piaseczno
2
4.50
9
17.
Oliwia Jagła
UKS MKK Siedlce
2
4.50
9
18.
Lena Czarnocka
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
4.00
8
19.
Zofia Sowa
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
4.00
8
20.
Julia Świnarska
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
1
4.00
4
21.
Magdalena Halicka
AK Kusy Łomianki
2
4.00
8
22.
Weronika Saj
AK Kusy Łomianki
2
3.50
7
23.
Sara Ulaska
AK Kusy Łomianki
2
3.00
6
24.
Zofia Soboń
MUKS Piaseczno
2
3.00
6
25.
Iga Świszczewska
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
2.50
5
26.
Wiktoria Łubkowska
UKS MKK Siedlce
2
2.00
4
27.
Kornelia Benedykciuk
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
2.00
4
28.
Natalia Szczygielska
UKS MKK Siedlce
2
2.00
4
29.
Natalia Lipka
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
2.00
4
30.
Aleksandra Zdanowska
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
2.00
4
31.
Hanna Kamaszewska
AK Kusy Łomianki
2
1.00
2
32.
Małgorzata Osińska
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
1.00
2
33.
Maja Nawojska
MUKS Piaseczno
2
1.00
2
34.
Lena Sikorska
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
2
1.00
2
35.
Wiktoria Kret
MUKS Piaseczno
2
1.00
2
36.
Izabela Płochocka
MUKS Piaseczno
2
1.00
2
37.
Maria Gawrjołek
AK Kusy Łomianki
2
1.00
2
38.
Zofia Szostak
MUKS Piaseczno
2
1.00
2
39.
Anna Staręga
UKS MKK Siedlce
2
1.00
2
40.
Lena Łukasiewicz
MUKS Piaseczno
2
0.00
0
41.
Aleksandra Siekierka
UKS MKK Siedlce
2
0.00
0
42.
Gabriela Kaczyńska
UKS MKK Siedlce
2
0.00
0
43.
Aleksandra Kolasa
MUKS Piaseczno
2
0.00
0
44.
Maria Bednaruk
MUKS Piaseczno
2
0.00
0
45.
Anna Artych
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl.
1
0.00
0
46.
Maria Dimidczyk
UKS MKK Siedlce
2
0.00
0
47.
Liliana Tureczek
AK Kusy Łomianki
2
0.00
0
48.
Natalia Mateuszak
UKS MKK Siedlce
2
0.00
0
49.
Natalia Reluga
AK Kusy Łomianki
2
0.00
0
50.
Alicja Jastrzębska
AK Kusy Łomianki
2
0.00
0
51.
Zofia Łojek
AK Kusy Łomianki
2
0.00
0
52.
Maria Cienciała
AK Kusy Łomianki
2
0.00
0
53.
Liliana Sokołowska
AK Kusy Łomianki
2
0.00
0
54.
Ewa Deliś
AK Kusy Łomianki
2
0.00
0
55.
Nina Wiśniewska
AK Kusy Łomianki
2
0.00
0
56.
Lila Sołtan-Wielechowska
MUKS Piaseczno
2
0.00
0
57.
Agata Pierz
MUKS Piaseczno
2
0.00
0