Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

19.10.2018 18:00 Zorganizowana Grupa Basketu Płock - UKS Trójka Żyrardów --:--
21.10.2018 15:00 AZS UW - MBA - UKS La Basket Warszawa --:--
22.10.2018 17:00 MKS Ochota Warszawa - UKS Białołęka Warszawa --:--

2 kolejka

24.10.2018 18:00 Zorganizowana Grupa Basketu Płock - UKS Białołęka Warszawa --:--
26.10.2018 UKS La Basket Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--
28.10.2018 10:30 UKS Trójka Żyrardów - AZS UW - MBA --:--

3 kolejka

17.11.2018 12:30 UKS Białołęka Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--
18.11.2018 10:30 UKS Trójka Żyrardów - MKS Ochota Warszawa --:--
18.11.2018 15:00 AZS UW - MBA - Zorganizowana Grupa Basketu Płock --:--
24.11.2018 13:00 Zorganizowana Grupa Basketu Płock - UKS La Basket Warszawa --:--

4 kolejka

24.11.2018 12:30 UKS Białołęka Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--
26.11.2018 17:00 MKS Ochota Warszawa - AZS UW - MBA --:--

5 kolejka

30.11.2018 UKS La Basket Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--
01.12.2018 12:30 UKS Białołęka Warszawa - AZS UW - MBA --:--
03.12.2018 17:00 MKS Ochota Warszawa - Zorganizowana Grupa Basketu Płock --:--

6 kolejka

07.12.2018 UKS La Basket Warszawa - AZS UW - MBA --:--
08.12.2018 12:30 UKS Białołęka Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--
09.12.2018 10:30 UKS Trójka Żyrardów - Zorganizowana Grupa Basketu Płock --:--

7 kolejka

15.12.2018 12:30 UKS Białołęka Warszawa - Zorganizowana Grupa Basketu Płock --:--
16.12.2018 15:00 AZS UW - MBA - UKS Trójka Żyrardów --:--
17.12.2018 17:00 MKS Ochota Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--

8 kolejka

11.01.2019 UKS La Basket Warszawa - UKS Białołęka Warszawa --:--
12.01.2019 13:00 Zorganizowana Grupa Basketu Płock - AZS UW - MBA --:--
14.01.2019 17:00 MKS Ochota Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--

9 kolejka

18.01.2019 UKS La Basket Warszawa - Zorganizowana Grupa Basketu Płock --:--
20.01.2019 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Białołęka Warszawa --:--
20.01.2019 13:30 AZS UW - MBA - MKS Ochota Warszawa --:--

10 kolejka

16.02.2019 13:00 Zorganizowana Grupa Basketu Płock - MKS Ochota Warszawa --:--
17.02.2019 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS La Basket Warszawa --:--
17.02.2019 15:00 AZS UW - MBA - UKS Białołęka Warszawa --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania