Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

25.10.2020 17:30 MUKS Piaseczno - UKS 4 Ursus Warszawa 53:55
15.02.2021 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Huragan I Wołomin --:--

2 kolejka

09.11.2020 17:00 UKS Huragan I Wołomin - MUKS Piaseczno 40:50
25.11.2020 18:00 UKS Basket Siedlce - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża --:--

3 kolejka

16.11.2020 17:00 UKS Huragan I Wołomin - UKS 4 Ursus Warszawa 28:80
23.12.2020 16:45 UKS Trójka Żyrardów - UKS Basket Siedlce --:--

4 kolejka

20.11.2020 18:00 UKS Basket Siedlce - Grodziski Klub Koszykarski 58:83
23.12.2020 17:30 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - UKS Trójka Żyrardów --:--

5 kolejka

29.11.2020 17:30 MUKS Piaseczno - UKS Basket Siedlce --:--
30.11.2020 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża --:--

6 kolejka

03.12.2020 16:45 UKS Trójka Żyrardów - Grodziski Klub Koszykarski --:--
04.12.2020 17:30 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - MUKS Piaseczno --:--
04.12.2020 18:00 UKS Basket Siedlce - UKS 4 Ursus Warszawa --:--

7 kolejka

12.12.2020 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża --:--
13.12.2020 17:30 MUKS Piaseczno - UKS Trójka Żyrardów --:--
14.12.2020 17:00 UKS Huragan I Wołomin - UKS Basket Siedlce --:--

8 kolejka

17.12.2020 16:45 UKS Trójka Żyrardów - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
18.12.2020 17:30 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - UKS Huragan I Wołomin --:--
21.12.2020 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Piaseczno --:--

9 kolejka

06.02.2021 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski --:--
08.02.2021 17:00 UKS Huragan I Wołomin - UKS Trójka Żyrardów --:--
08.02.2021 17:00 KS Greens Słupno - UKS Basket Siedlce --:--

10 kolejka

13.02.2021 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - MUKS Piaseczno --:--
15.02.2021 17:00 KS Greens Słupno - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża --:--
15.02.2021 17:00 UKS Huragan I Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski --:--

11 kolejka

18.02.2021 16:45 UKS Trójka Żyrardów - KS Greens Słupno --:--
19.02.2021 17:30 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - UKS Basket Siedlce --:--
21.02.2021 17:30 MUKS Piaseczno - UKS Huragan I Wołomin --:--

12 kolejka

26.02.2021 18:00 UKS Basket Siedlce - UKS Trójka Żyrardów --:--
27.02.2021 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan I Wołomin --:--
01.03.3021 17:00 KS Greens Słupno - Grodziski Klub Koszykarski --:--

13 kolejka

04.03.2021 16:45 UKS Trójka Żyrardów - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża --:--
05.03.2021 17:30 MUKS Piaseczno - KS Greens Słupno --:--
08.03.2021 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Basket Siedlce --:--

14 kolejka

12.03.2021 17:30 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - Grodziski Klub Koszykarski --:--
12.03.2021 18:00 UKS Basket Siedlce - MUKS Piaseczno --:--
15.03.2021 17:00 KS Greens Słupno - UKS 4 Ursus Warszawa --:--

15 kolejka

19.03.2021 17:30 MUKS Piaseczno - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża --:--
20.03.2021 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Basket Siedlce --:--
22.03.2021 17:00 UKS Huragan I Wołomin - KS Greens Słupno --:--
22.03.2021 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Trójka Żyrardów --:--

16 kolejka

25.03.2021 16:45 UKS Trójka Żyrardów - MUKS Piaseczno --:--
26.03.2021 17:30 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
26.03.2021 18:00 UKS Basket Siedlce - UKS Huragan I Wołomin --:--

17 kolejka

09.04.2021 17:30 MUKS Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski --:--
10.04.2021 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--
12.04.2021 17:00 UKS Huragan I Wołomin - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża --:--

18 kolejka

15.04.2021 16:45 UKS Trójka Żyrardów - UKS Huragan I Wołomin --:--
16.04.2021 18:00 UKS Basket Siedlce - KS Greens Słupno --:--
19.04.2021 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania