Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

17.10.2021 17:30 MUKS Piaseczno - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów 55:21
18.10.2021 17:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Huragan Wołomin 43:58
29.10.2021 18:00 UKS Basket Siedlce - UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa 32:80
12.11.2021 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa 93:37

2 kolejka

24.10.2021 10:15 UKS Huragan Wołomin - UKS Basket Siedlce 74:46
24.10.2021 11:00 MUKS Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski 49:35
25.10.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa 45:29
20.12.2021 17:20 UKS 4 Łomża - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 31:90

3 kolejka

05.11.2021 18:00 UKS Basket Siedlce - MUKS Piaseczno 68:51
08.11.2021 17:45 Grodziski Klub Koszykarski - UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa 60:77
17.11.2021 18:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS 4 Łomża 37:39
30.06.2022 UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa - UKS Huragan Wołomin --:--

4 kolejka

14.11.2021 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów 108:18
11.01.2022 17:00 UKS 4 Łomża - Grodziski Klub Koszykarski 69:57
19.01.2022 18:00 UKS Basket Siedlce - UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa --:--
30.06.2022 MUKS Piaseczno - UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa --:--

5 kolejka

22.02.2022 19:30 UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa - UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa --:--
30.06.2022 Grodziski Klub Koszykarski - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
30.06.2022 UKS Basket Siedlce - UKS 4 Łomża --:--
30.06.2022 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno --:--

6 kolejka

21.11.2021 14:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Basket Siedlce 119:47
05.12.2021 16:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Grodziski Klub Koszykarski 40:46
30.01.2022 16:30 UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa - UKS Huragan Wołomin --:--
30.06.2022 UKS 4 Łomża - UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa --:--

7 kolejka

12.12.2021 10:15 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Łomża 103:28
15.12.2021 18:30 MUKS Piaseczno - UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa 54:71
30.06.2022 UKS Basket Siedlce - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów --:--
30.06.2022 UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--

8 kolejka

19.12.2021 10:00 UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów 88:54
19.12.2021 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Huragan Wołomin 83:51
30.06.2022 UKS 4 Łomża - MUKS Piaseczno --:--
30.06.2022 UKS Basket Siedlce - Grodziski Klub Koszykarski --:--

9 kolejka

09.01.2022 10:15 UKS Huragan Wołomin - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów 75:41
09.01.2022 12:15 UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski 76:67
09.01.2022 17:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno 92:30
17.01.2022 17:00 UKS 4 Łomża - UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa 72:62

10 kolejka

16.01.2022 10:15 UKS Huragan Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski 70:39
27.01.2022 17:30 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - MUKS Piaseczno --:--
15.02.2022 18:00 UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa - UKS Basket Siedlce --:--
30.06.2022 UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--

11 kolejka

20.11.2021 12:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS 4 Łomża 97:38
21.01.2022 18:00 UKS Basket Siedlce - UKS Huragan Wołomin --:--
24.01.2022 17:15 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Piaseczno --:--
30.06.2022 UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów --:--

12 kolejka

18.02.2022 17:00 UKS 4 Łomża - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów --:--
20.02.2022 10:15 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa --:--
20.02.2022 17:30 MUKS Piaseczno - UKS Basket Siedlce --:--
21.02.2022 17:15 UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski --:--

13 kolejka

25.02.2022 18:00 UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa - UKS Basket Siedlce --:--
27.02.2022 10:00 UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa - MUKS Piaseczno --:--
28.02.2022 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
28.02.2022 17:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS 4 Łomża --:--

14 kolejka

04.03.2022 16:30 UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa - UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa --:--
04.03.2022 17:00 UKS 4 Łomża - UKS Basket Siedlce --:--
06.03.2022 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - Grodziski Klub Koszykarski --:--
06.03.2022 17:30 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin --:--

15 kolejka

09.01.2022 11:00 UKS Basket Siedlce - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 41:95
13.03.2022 10:00 UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa - UKS 4 Łomża --:--
13.03.2022 10:15 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa --:--
14.03.2022 17:15 Grodziski Klub Koszykarski - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów --:--

16 kolejka

18.03.2022 16:30 UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa - MUKS Piaseczno --:--
18.03.2022 17:00 UKS 4 Łomża - UKS Huragan Wołomin --:--
20.03.2022 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa --:--
21.03.2022 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Basket Siedlce --:--

17 kolejka

14.01.2022 18:00 UKS Basket Siedlce - Grodziski Klub Koszykarski 75:71
27.03.2022 10:15 UKS Huragan Wołomin - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
27.03.2022 17:30 MUKS Piaseczno - UKS 4 Łomża --:--
28.03.2022 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa --:--

18 kolejka

01.04.2022 17:00 UKS 4 Łomża - UKS 4 Ursus/La Basket I Warszawa --:--
03.04.2022 11:00 MUKS Piaseczno - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
04.04.2022 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Huragan Wołomin --:--
04.04.2022 17:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS 4 Ursus/La Basket II Warszawa --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania