Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

08.10.2022 12:00 UKS Huragan Wołomin - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa 63:66
08.10.2022 15:00 MUKS Piaseczno - UKS 4 Ursus Warszawa 59:69
10.10.2022 18:30 UKS Basket Siedlce - UKS 4 Łomża 50:56
10.11.2022 19:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - Grodziski Klub Koszykarski 75:71
11.12.2022 11:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Trójka Żyrardów --:--

2 kolejka

14.10.2022 17:00 UKS 4 Łomża - UKS Huragan Wołomin 75:53
14.10.2022 18:00 UKS Trójka Żyrardów - UKS Basket Siedlce 74:45
14.10.2022 18:15 UKS 4 Ursus Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski 59:76
15.10.2022 13:00 MUKS Piaseczno - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 20:0
26.10.2022 19:00 UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 50:67

3 kolejka

21.10.2022 18:15 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa 49:72
22.10.2022 10:30 UKS Trójka Żyrardów - MUKS Piaseczno 86:59
22.10.2022 12:00 UKS Basket Siedlce - UKS Huragan Wołomin 65:46
23.10.2022 10:30 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - Grodziski Klub Koszykarski 56:71
23.10.2022 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS 4 Łomża 73:81

4 kolejka

01.01.1970 UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
26.10.2022 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Trójka Żyrardów 80:56
28.10.2022 17:00 UKS 4 Łomża - UKS 4 Ursus Warszawa 73:52
29.10.2022 13:00 UKS Basket Siedlce - MUKS Piaseczno 59:38
12.11.2022 12:00 UKS Huragan Wołomin - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 64:87

5 kolejka

16.10.2022 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Basket Siedlce 69:59
05.11.2022 15:00 MUKS Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski 39:81
12.11.2022 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa 63:52
13.11.2022 15:00 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus Warszawa 85:52
18.12.2022 12:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS 4 Łomża --:--

6 kolejka

UKS 4 Łomża - UKS Trójka Żyrardów --:--
19.11.2022 12:00 UKS Huragan Wołomin - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 45:50
19.11.2022 15:15 UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - MUKS Piaseczno 88:41
20.11.2022 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS 4 Ursus Warszawa 68:54
22.12.2022 13:00 UKS Basket Siedlce - Grodziski Klub Koszykarski --:--

7 kolejka

25.11.2022 18:15 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Basket Siedlce 60:68
26.11.2022 10:30 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 56:61
26.11.2022 15:00 MUKS Piaseczno - UKS 4 Łomża 58:69
18.12.2022 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Huragan Wołomin --:--
22.12.2022 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa --:--

8 kolejka

02.12.2022 17:00 UKS 4 Łomża - Grodziski Klub Koszykarski --:--
02.12.2022 18:15 UKS 4 Ursus Warszawa - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
03.12.2022 10:00 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno --:--
03.12.2022 13:00 UKS Basket Siedlce - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa --:--
04.12.2022 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Trójka Żyrardów --:--

9 kolejka

07.12.2022 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Huragan Wołomin --:--
10.12.2022 10:30 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Basket Siedlce --:--
10.12.2022 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
10.12.2022 15:00 MUKS Piaseczno - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
10.12.2022 16:30 UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - UKS 4 Łomża --:--

10 kolejka

14.12.2022 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
16.12.2022 17:00 UKS 4 Łomża - UKS Basket Siedlce --:--
16.12.2022 18:15 UKS 4 Ursus Warszawa - MUKS Piaseczno --:--
17.12.2022 10:30 UKS Trójka Żyrardów - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
17.12.2022 17:00 UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - UKS Huragan Wołomin --:--

11 kolejka

07.01.2023 10:30 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - MUKS Piaseczno --:--
07.01.2023 12:00 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Łomża --:--
07.01.2023 13:00 UKS Basket Siedlce - UKS Trójka Żyrardów --:--
08.01.2023 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa --:--
11.01.2023 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS 4 Ursus Warszawa --:--

12 kolejka

13.01.2023 17:00 UKS 4 Łomża - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
14.01.2023 UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
14.01.2023 12:00 UKS Huragan Wołomin - UKS Basket Siedlce --:--
14.01.2023 15:00 MUKS Piaseczno - UKS Trójka Żyrardów --:--
18.01.2023 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--

13 kolejka

20.01.2023 18:15 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS 4 Łomża --:--
21.01.2023 10:30 UKS Trójka Żyrardów - Grodziski Klub Koszykarski --:--
21.01.2023 10:30 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa --:--
21.01.2023 15:00 MUKS Piaseczno - UKS Basket Siedlce --:--
22.01.2023 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Huragan Wołomin --:--

14 kolejka

27.01.2023 17:00 UKS 4 Łomża - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
28.01.2023 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin --:--
28.01.2023 13:00 UKS Basket Siedlce - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
28.01.2023 17:00 UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--
01.02.2023 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Piaseczno --:--

15 kolejka

03.02.2023 18:15 UKS 4 Ursus Warszawa - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
04.02.2023 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS 4 Łomża --:--
04.02.2023 10:30 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Huragan Wołomin --:--
04.02.2023 15:00 MUKS Piaseczno - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa --:--
08.02.2023 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Basket Siedlce --:--

16 kolejka

10.02.2023 17:00 UKS 4 Łomża - MUKS Piaseczno --:--
11.02.2023 UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski --:--
11.02.2023 12:00 UKS Huragan Wołomin - UKS Trójka Żyrardów --:--
11.02.2023 13:00 UKS Basket Siedlce - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
12.02.2023 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--

17 kolejka

01.03.2023 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS 4 Łomża --:--
04.03.2023 10:30 UKS Trójka Żyrardów - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka --:--
04.03.2023 10:30 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
04.03.2023 15:00 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin --:--
04.03.2023 16:30 UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa - UKS Basket Siedlce --:--

18 kolejka

10.03.2023 17:00 UKS 4 Łomża - UKS AK KUSY Łomianki/ LA BASKET Warszawa --:--
10.03.2023 18:15 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--
11.03.2023 12:00 UKS Huragan Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski --:--
11.03.2023 13:00 UKS Basket Siedlce - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
12.03.2023 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania