Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

02.10.2022 10:00 UKS La Basket Warszawa - MUKS Piaseczno 47:86
02.10.2022 12:15 UKS Gim92 II Ursynów Warszawa - Profbud Legia Warszawa 57:141
02.10.2022 12:30 Polonia Warszawa - Energa Basket II Warszawa 89:83

2 kolejka

09.10.2022 10:00 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - Polonia Warszawa 88:61
09.10.2022 10:30 Energa Basket II Warszawa - UKS Gim92 II Ursynów Warszawa 62:98
09.10.2022 11:00 Profbud Legia Warszawa - MUKS Piaseczno 136:49

3 kolejka

15.10.2022 11:00 Energa Basket II Warszawa - MUKS Piaseczno 86:99
16.10.2022 12:15 UKS La Basket Warszawa - Profbud Legia Warszawa 41:157
16.10.2022 12:15 UKS Gim92 II Ursynów Warszawa - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 60:70

4 kolejka

23.10.2022 10:00 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - MUKS Piaseczno 74:66
23.10.2022 10:30 Energa Basket II Warszawa - UKS La Basket Warszawa 88:47
23.10.2022 12:30 Polonia Warszawa - UKS Gim92 II Ursynów Warszawa 72:103

5 kolejka

29.10.2022 12:00 MUKS Piaseczno - Polonia Warszawa 93:71
30.10.2022 10:00 UKS La Basket Warszawa - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 50:112
30.10.2022 11:00 Profbud Legia Warszawa - Energa Basket II Warszawa 137:46

6 kolejka

06.11.2022 12:15 UKS Gim92 II Ursynów Warszawa - MUKS Piaseczno 86:73
06.11.2022 12:30 Polonia Warszawa - UKS La Basket Warszawa 123:39
06.11.2022 13:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - Profbud Legia Warszawa 37:107

7 kolejka

09.11.2022 16:30 Energa Basket II Warszawa - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 64:74
12.11.2022 10:00 Profbud Legia Warszawa - Polonia Warszawa 143:48
15.11.2022 19:30 UKS La Basket Warszawa - UKS Gim92 II Ursynów Warszawa 47:95

8 kolejka

12.11.2022 12:00 MUKS Piaseczno - UKS La Basket Warszawa 103:50
13.11.2022 10:30 Energa Basket II Warszawa - Polonia Warszawa 78:67
13.11.2022 14:00 Profbud Legia Warszawa - UKS Gim92 II Ursynów Warszawa 106:76

9 kolejka

19.11.2022 15:00 MUKS Piaseczno - Profbud Legia Warszawa 64:108
20.11.2022 10:30 Polonia Warszawa - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 67:83
20.11.2022 12:15 UKS Gim92 II Ursynów Warszawa - Energa Basket II Warszawa 84:61

10 kolejka

26.11.2022 12:00 MUKS Piaseczno - Energa Basket II Warszawa 80:52
27.11.2022 12:00 Profbud Legia Warszawa - UKS La Basket Warszawa 150:45
10.12.2022 15:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - UKS Gim92 II Ursynów Warszawa --:--

11 kolejka

03.12.2022 12:00 MUKS Piaseczno - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 77:96
04.12.2022 10:00 UKS La Basket Warszawa - Energa Basket II Warszawa 53:58
04.12.2022 12:15 UKS Gim92 II Ursynów Warszawa - Polonia Warszawa 101:73

12 kolejka

10.12.2022 13:00 Polonia Warszawa - MUKS Piaseczno --:--
11.12.2022 10:00 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - UKS La Basket Warszawa --:--
11.12.2022 11:00 Energa Basket II Warszawa - Profbud Legia Warszawa --:--

13 kolejka

17.12.2022 12:00 MUKS Piaseczno - UKS Gim92 II Ursynów Warszawa --:--
18.12.2022 10:00 UKS La Basket Warszawa - Polonia Warszawa --:--
18.12.2022 14:00 Profbud Legia Warszawa - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom --:--

14 kolejka

15.12.2022 17:30 Polonia Warszawa - Profbud Legia Warszawa --:--
21.12.2022 12:15 UKS Gim92 II Ursynów Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--
21.12.2022 17:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - Energa Basket II Warszawa --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania