Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

06.10.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź - UKS Huragan Wołomin 84:53
06.10.2018 13:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - SKS 12 Warszawa 56:70
06.10.2018 17:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS 4 Ursus Warszawa 61:51
10.11.2018 13:00 LUKS Trójka Sieradz - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
10.11.2018 16:00 Kanokajaki Basket 51 Lublin - UKS Nowa Wieś --:--

2 kolejka

13.10.2018 12:00 UKS Nowa Wieś - MUKS AZS Umed Łódź 57:83
13.10.2018 13:00 LUKS Trójka Sieradz - Kanokajaki Basket 51 Lublin 41:57
13.10.2018 13:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS 4 Ursus Warszawa 29:77
13.10.2018 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - SKS 12 Warszawa 31:71
13.10.2018 17:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Huragan Wołomin 50:55

3 kolejka

20.10.2018 13:00 LUKS Trójka Sieradz - MUKS AZS Umed Łódź 42:112
20.10.2018 13:00 SKS 12 Warszawa - UKS 4 Ursus Warszawa 70:71
20.10.2018 15:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Huragan Wołomin --:--
20.10.2018 16:00 Kanokajaki Basket 51 Lublin - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 45:57
20.10.2018 17:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Nowa Wieś 71:53

4 kolejka

27.10.2018 12:00 UKS Nowa Wieś - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
27.10.2018 12:30 UKS Huragan Wołomin - SKS 12 Warszawa --:--
27.10.2018 13:00 LUKS Trójka Sieradz - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
27.10.2018 15:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
27.10.2018 16:00 Kanokajaki Basket 51 Lublin - MUKS AZS Umed Łódź --:--

5 kolejka

03.11.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
03.11.2018 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin --:--
03.11.2018 13:00 SKS 12 Warszawa - UKS Nowa Wieś --:--
03.11.2018 13:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - LUKS Trójka Sieradz --:--
03.11.2018 17:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - Kanokajaki Basket 51 Lublin --:--

6 kolejka

17.11.2018 12:00 UKS Nowa Wieś - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
17.11.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
17.11.2018 13:00 LUKS Trójka Sieradz - SKS 12 Warszawa --:--
17.11.2018 16:00 Kanokajaki Basket 51 Lublin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
17.11.2018 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - UKS Huragan Wołomin --:--

7 kolejka

24.11.2018 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - LUKS Trójka Sieradz --:--
24.11.2018 12:30 UKS Huragan Wołomin - UKS Nowa Wieś --:--
24.11.2018 13:00 SKS 12 Warszawa - Kanokajaki Basket 51 Lublin --:--
24.11.2018 13:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS AZS Umed Łódź --:--
24.11.2018 17:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--

8 kolejka

01.12.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź - SKS 12 Warszawa --:--
01.12.2018 13:00 LUKS Trójka Sieradz - UKS Huragan Wołomin --:--
01.12.2018 16:00 Kanokajaki Basket 51 Lublin - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
01.12.2018 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - UKS Nowa Wieś --:--
01.12.2018 17:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--

9 kolejka

08.12.2018 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - MUKS AZS Umed Łódź --:--
08.12.2018 12:30 UKS Huragan Wołomin - Kanokajaki Basket 51 Lublin --:--
08.12.2018 13:00 SKS 12 Warszawa - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
08.12.2018 13:00 LUKS Trójka Sieradz - UKS Nowa Wieś --:--
08.12.2018 13:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--

10 kolejka

15.12.2018 12:00 UKS Nowa Wieś - Kanokajaki Basket 51 Lublin --:--
15.12.2018 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
15.12.2018 12:30 UKS Huragan Wołomin - MUKS AZS Umed Łódź --:--
15.12.2018 13:00 SKS 12 Warszawa - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
15.12.2018 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - LUKS Trójka Sieradz --:--

11 kolejka

12.01.2019 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
12.01.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź - UKS Nowa Wieś --:--
12.01.2019 12:30 UKS Huragan Wołomin - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
12.01.2019 13:00 SKS 12 Warszawa - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
12.01.2019 16:00 Kanokajaki Basket 51 Lublin - LUKS Trójka Sieradz --:--

12 kolejka

19.01.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź - LUKS Trójka Sieradz --:--
19.01.2019 12:00 UKS Nowa Wieś - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--
19.01.2019 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - SKS 12 Warszawa --:--
19.01.2019 12:30 UKS Huragan Wołomin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
19.01.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - Kanokajaki Basket 51 Lublin --:--

13 kolejka

26.01.2019 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
26.01.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź - Kanokajaki Basket 51 Lublin --:--
26.01.2019 13:00 SKS 12 Warszawa - UKS Huragan Wołomin --:--
26.01.2019 13:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Nowa Wieś --:--
26.01.2019 17:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - LUKS Trójka Sieradz --:--

14 kolejka

02.02.2019 13:00 LUKS Trójka Sieradz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
02.02.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - MUKS AZS Umed Łódź --:--
16.02.2019 12:00 UKS Nowa Wieś - SKS 12 Warszawa --:--
16.02.2019 12:30 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
16.02.2019 16:00 Kanokajaki Basket 51 Lublin - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--

15 kolejka

09.02.2019 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Nowa Wieś --:--
09.02.2019 12:30 UKS Huragan Wołomin - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
09.02.2019 13:00 SKS 12 Warszawa - LUKS Trójka Sieradz --:--
09.02.2019 13:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Kanokajaki Basket 51 Lublin --:--
09.02.2019 17:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - MUKS AZS Umed Łódź --:--

16 kolejka

23.02.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
23.02.2019 12:00 UKS Nowa Wieś - UKS Huragan Wołomin --:--
23.02.2019 13:00 LUKS Trójka Sieradz - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
23.02.2019 16:00 Kanokajaki Basket 51 Lublin - SKS 12 Warszawa --:--
23.02.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--

17 kolejka

02.03.2019 12:00 UKS Nowa Wieś - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
02.03.2019 12:00 UKS 4 Ursus Warszawa - Kanokajaki Basket 51 Lublin --:--
02.03.2019 12:30 UKS Huragan Wołomin - LUKS Trójka Sieradz --:--
02.03.2019 13:00 SKS 12 Warszawa - MUKS AZS Umed Łódź --:--
02.03.2019 13:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski --:--

18 kolejka

09.03.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
09.03.2019 12:00 UKS Nowa Wieś - LUKS Trójka Sieradz --:--
09.03.2019 16:00 Kanokajaki Basket 51 Lublin - UKS Huragan Wołomin --:--
09.03.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
09.03.2019 17:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - SKS 12 Warszawa --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania