1. |
Makarevich Ivan
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
16 |
2.13 |
34 |
0.00 |
|
0 |
2. |
Marcel Jakubiec
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
12 |
2.00 |
24 |
0.00 |
|
0 |
3. |
Miloš Kovčin
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
23 |
1.91 |
44 |
0.00 |
|
0 |
4. |
Benjamin Obem
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
12 |
1.83 |
22 |
0.00 |
|
0 |
5. |
Antoni Musiałek
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
10 |
1.80 |
18 |
0.00 |
|
0 |
6. |
Bartosz Wroński
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
10 |
1.70 |
17 |
0.00 |
|
0 |
7. |
Jakub Gołas
|
Energa Basket Warszawa |
15 |
1.60 |
24 |
0.00 |
|
0 |
8. |
Michał Jasiński
|
AK Komorów |
16 |
1.56 |
25 |
0.00 |
|
0 |
9. |
Piotr Oszako
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
18 |
1.50 |
27 |
0.00 |
|
0 |
10. |
Kento Turhan
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
14 |
1.43 |
20 |
0.00 |
|
0 |
11. |
Wiktor Kępka
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
15 |
1.40 |
21 |
0.00 |
|
0 |
12. |
Patryk Karasiak
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
13 |
1.29 |
18 |
0.00 |
|
0 |
13. |
Marcel Mikucewicz
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
21 |
1.24 |
26 |
0.00 |
|
0 |
14. |
Filip Łasiński
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
13 |
1.23 |
16 |
0.00 |
|
0 |
15. |
Aleksander Jakubowski
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
14 |
1.21 |
17 |
0.00 |
|
0 |
16. |
Stanisław Radosz
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
10 |
1.20 |
12 |
0.00 |
|
0 |
17. |
Nataniel Krajewski
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
14 |
1.14 |
16 |
0.00 |
|
0 |
18. |
Michał Faliński
|
Energa Basket Warszawa |
16 |
1.13 |
18 |
0.00 |
|
0 |
19. |
Wojciech Kowalczyk
|
MKS Pruszków |
14 |
1.00 |
14 |
0.00 |
|
0 |
20. |
Mateusz Niewęgłowski
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
9 |
1.00 |
9 |
0.00 |
|
0 |
21. |
Rafał Mystkowski
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
10 |
1.00 |
10 |
0.00 |
|
0 |
22. |
Michał Paciorek
|
UKS Jedynka Marki |
16 |
1.00 |
16 |
0.00 |
|
0 |
23. |
Jakub Borowski
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
1.00 |
15 |
0.00 |
|
0 |
24. |
Tymoteusz Józefiak
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
1.00 |
15 |
0.00 |
|
0 |
25. |
Jakub Lipiński
|
UKS La Basket Warszawa |
14 |
0.93 |
13 |
0.00 |
|
0 |
26. |
Olivier Mańturz
|
UKS Jedynka Marki |
14 |
0.93 |
13 |
0.00 |
|
0 |
27. |
Władysław Długołęcki
|
Polonia I Warszawa |
12 |
0.92 |
11 |
0.00 |
|
0 |
28. |
Julian Podbielski
|
UKS La Basket Warszawa |
11 |
0.91 |
10 |
0.00 |
|
0 |
29. |
Patryk Kawycz
|
AK Komorów |
17 |
0.88 |
15 |
0.00 |
|
0 |
30. |
Julian Ambrożko
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
16 |
0.88 |
14 |
0.00 |
|
0 |
31. |
Michał Radkiewicz
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
15 |
0.87 |
13 |
0.00 |
|
0 |
32. |
Aleksander Domański
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
12 |
0.83 |
10 |
0.00 |
|
0 |
33. |
Michał Soprych
|
AK Komorów |
17 |
0.82 |
14 |
0.00 |
|
0 |
34. |
Mikołaj Jarkiewicz
|
AK Komorów |
16 |
0.81 |
13 |
0.00 |
|
0 |
35. |
Tytus Pruski
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
16 |
0.81 |
13 |
0.00 |
|
0 |
36. |
Bartosz Kosiński
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
21 |
0.81 |
17 |
0.00 |
|
0 |
37. |
Antoni Snopkiewicz
|
Energa Basket Warszawa |
18 |
0.78 |
14 |
0.00 |
|
0 |
38. |
Franciszek Krzemiński
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
20 |
0.75 |
15 |
0.00 |
|
0 |
39. |
Kacper Wysocki
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
0.73 |
11 |
0.00 |
|
0 |
40. |
Bruno Szczodroński
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
18 |
0.72 |
13 |
0.00 |
|
0 |
41. |
Michał Stradczuk
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
16 |
0.69 |
11 |
0.00 |
|
0 |
42. |
Iwo Miller
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
14 |
0.64 |
9 |
0.00 |
|
0 |
43. |
Marcin Wereski
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
19 |
0.63 |
12 |
0.00 |
|
0 |
44. |
Bartłomiej Kaźmierski
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
24 |
0.63 |
15 |
0.00 |
|
0 |
45. |
Jakub Helcbergiel
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
12 |
0.58 |
7 |
0.00 |
|
0 |
46. |
Jakub Rochalski
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
19 |
0.58 |
11 |
0.00 |
|
0 |
47. |
Adam Kutkiewicz
|
MKS Piotrówka Radom, Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
9 |
0.56 |
5 |
0.00 |
|
0 |
48. |
Julian Budziszewski
|
MKS Pruszków |
9 |
0.56 |
5 |
0.00 |
|
0 |
49. |
Maciej Skowronek
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
20 |
0.55 |
11 |
0.00 |
|
0 |
50. |
Mikołaj Konieczny
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
0.53 |
8 |
0.00 |
|
0 |
51. |
Paweł Kasjanowicz
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
12 |
0.50 |
6 |
0.00 |
|
0 |
52. |
Michał Jałocha
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
27 |
0.48 |
13 |
0.00 |
|
0 |
53. |
Kacper Szypulski
|
MKS Pruszków |
15 |
0.47 |
7 |
0.00 |
|
0 |
54. |
Marcel Witkowski
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
13 |
0.46 |
6 |
0.00 |
|
0 |
55. |
Aleksander Pokorski
|
Polonia II Warszawa |
13 |
0.46 |
6 |
0.00 |
|
0 |
56. |
Aaron Rusike
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
13 |
0.46 |
6 |
0.00 |
|
0 |
57. |
Nikolozi Gelashvili
|
UKS La Basket Warszawa |
9 |
0.44 |
4 |
0.00 |
|
0 |
58. |
Wiktor Bieńkowski
|
Wisła Płock Basketball |
7 |
0.43 |
3 |
0.00 |
|
0 |
59. |
Szymon Starzak
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
17 |
0.41 |
7 |
0.00 |
|
0 |
60. |
Dawid Suski
|
Wisła Płock Basketball |
8 |
0.38 |
3 |
0.00 |
|
0 |
61. |
Franciszek Bogacz
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
11 |
0.36 |
4 |
0.00 |
|
0 |
62. |
Michał Stanaszek
|
BAK Brwinów |
14 |
0.36 |
5 |
0.00 |
|
0 |
63. |
Wojciech Kaczorowski
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
17 |
0.35 |
6 |
0.00 |
|
0 |
64. |
Dorian Kulikowski
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
18 |
0.33 |
6 |
0.00 |
|
0 |
65. |
Witold Sałaciński
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
15 |
0.33 |
5 |
0.00 |
|
0 |
66. |
Milan Matwiejczuk
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
22 |
0.32 |
7 |
0.00 |
|
0 |
67. |
Piotr Bonarek
|
MKS Pruszków |
13 |
0.31 |
4 |
0.00 |
|
0 |
68. |
Maksymilian Dobaczewski
|
AK Komorów |
10 |
0.30 |
3 |
0.00 |
|
0 |
69. |
Maciej Mika
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
20 |
0.30 |
6 |
0.00 |
|
0 |
70. |
Leon Sawicki
|
MKS Grochovia Animales |
17 |
0.29 |
5 |
0.00 |
|
0 |
71. |
Mateusz Kijanowski
|
Polonia I Warszawa |
14 |
0.29 |
4 |
0.00 |
|
0 |
72. |
Adam Kraszewski
|
Energa Basket Warszawa |
18 |
0.28 |
5 |
0.00 |
|
0 |
73. |
Olaf Knap
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
11 |
0.27 |
3 |
0.00 |
|
0 |
74. |
Franciszek Szymor
|
SPEED sport Basketball Academy |
11 |
0.27 |
3 |
0.00 |
|
0 |
75. |
Michał Moryl
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
11 |
0.27 |
3 |
0.00 |
|
0 |
76. |
Szymon Leszek
|
UKS La Basket Warszawa |
11 |
0.27 |
3 |
0.00 |
|
0 |
77. |
Antoni Zakrzewski
|
Energa Basket Warszawa |
15 |
0.27 |
4 |
0.00 |
|
0 |
78. |
Wincent Kraszewski
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
0.27 |
4 |
0.00 |
|
0 |
79. |
Franek Chyliński
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
19 |
0.26 |
5 |
0.00 |
|
0 |
80. |
Maciej Korbus
|
AK Komorów |
16 |
0.25 |
4 |
0.00 |
|
0 |
81. |
Marcel Żywarski
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
16 |
0.25 |
4 |
0.00 |
|
0 |
82. |
Liwiusz Średnicki
|
Energa Basket Warszawa |
12 |
0.25 |
3 |
0.00 |
|
0 |
83. |
Tytus Kornowski
|
Polonia II Warszawa |
8 |
0.25 |
2 |
0.00 |
|
0 |
84. |
Miłosz Ołtarzewski
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
20 |
0.25 |
5 |
0.00 |
|
0 |
85. |
Kamil Witczak
|
AK Komorów |
12 |
0.25 |
3 |
0.00 |
|
0 |
86. |
Mateusz Dziurlik
|
Wisła Płock Basketball |
12 |
0.25 |
3 |
0.00 |
|
0 |
87. |
Wojciech Zając
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
17 |
0.24 |
4 |
0.00 |
|
0 |
88. |
Mateusz Laskowski
|
UKS Jedynka Marki |
13 |
0.23 |
3 |
0.00 |
|
0 |
89. |
Wiktor Wierzbowski
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
22 |
0.23 |
5 |
0.00 |
|
0 |
90. |
Tomasz Gozdek
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
18 |
0.22 |
4 |
0.00 |
|
0 |
91. |
Kornel Mańczyk
|
UKS Jedynka Marki |
9 |
0.22 |
2 |
0.00 |
|
0 |
92. |
Piotr Sawicki
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
19 |
0.21 |
4 |
0.00 |
|
0 |
93. |
Maciej Żaglewski
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
24 |
0.21 |
5 |
0.00 |
|
0 |
94. |
Wojciech Borek
|
AK Komorów |
10 |
0.20 |
2 |
0.00 |
|
0 |
95. |
Filip Kudraszow
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
11 |
0.18 |
2 |
0.00 |
|
0 |
96. |
Jakub Konefał
|
Wisła Płock Basketball |
11 |
0.18 |
2 |
0.00 |
|
0 |
97. |
Paweł Nowakowski
|
MKS Grochovia Animales |
11 |
0.18 |
2 |
0.00 |
|
0 |
98. |
Adam Wojciechowski
|
MKS Pruszków |
12 |
0.17 |
2 |
0.00 |
|
0 |
99. |
Szymon Pyra
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
18 |
0.17 |
3 |
0.00 |
|
0 |
100. |
Bartosz Ciuńczyk
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
12 |
0.17 |
2 |
0.00 |
|
0 |
101. |
Antoni Sapała
|
MKS Grochovia Animales |
12 |
0.17 |
2 |
0.00 |
|
0 |
102. |
Bartosz Chliszcz
|
Wisła Płock Basketball |
12 |
0.17 |
2 |
0.00 |
|
0 |
103. |
Dawid Hauer
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
20 |
0.15 |
3 |
0.00 |
|
0 |
104. |
Antoni Warda
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
14 |
0.14 |
2 |
0.00 |
|
0 |
105. |
Herman Kravchenko
|
UKS La Basket Warszawa |
7 |
0.14 |
1 |
0.00 |
|
0 |
106. |
Wiktor Kołtun
|
MKS Pruszków |
15 |
0.13 |
2 |
0.00 |
|
0 |
107. |
Bartosz Markuszewski
|
Energa Basket Warszawa |
15 |
0.13 |
2 |
0.00 |
|
0 |
108. |
Antoni Szmel
|
BAK Brwinów |
15 |
0.13 |
2 |
0.00 |
|
0 |
109. |
Bartosz Ostas
|
UKS Jedynka Marki |
8 |
0.13 |
1 |
0.00 |
|
0 |
110. |
Justice Nwachukwu
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
16 |
0.13 |
2 |
0.00 |
|
0 |
111. |
Karol Mielczarek
|
SPEED sport Basketball Academy |
8 |
0.13 |
1 |
0.00 |
|
0 |
112. |
Jan Jackowski
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
8 |
0.13 |
1 |
0.00 |
|
0 |
113. |
Yakym Yevtushenko
|
Wisła Płock Basketball |
8 |
0.13 |
1 |
0.00 |
|
0 |
114. |
Adam Cegiełka
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
26 |
0.12 |
3 |
0.00 |
|
0 |
115. |
Ignacy Soból
|
AK Komorów |
9 |
0.11 |
1 |
0.00 |
|
0 |
116. |
Krzysztof Sadek
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
18 |
0.11 |
2 |
0.00 |
|
0 |
117. |
Jan Szymański
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
9 |
0.11 |
1 |
0.00 |
|
0 |
118. |
Wojtek Burdyński
|
Polonia II Warszawa |
9 |
0.11 |
1 |
0.00 |
|
0 |
119. |
Miłosz Tomaszewski
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
9 |
0.11 |
1 |
0.00 |
|
0 |
120. |
Jakub Bogulas
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
9 |
0.11 |
1 |
0.00 |
|
0 |
121. |
Eymen Yildiz
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
10 |
0.10 |
1 |
0.00 |
|
0 |
122. |
Kajetan Rychter
|
Polonia I Warszawa |
10 |
0.10 |
1 |
0.00 |
|
0 |
123. |
Franciszek Piasecki
|
AK Komorów |
11 |
0.09 |
1 |
0.00 |
|
0 |
124. |
Julian Pyszczek
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
22 |
0.09 |
2 |
0.00 |
|
0 |
125. |
Kaliadzich Artsiom
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
11 |
0.09 |
1 |
0.00 |
|
0 |
126. |
Filip Nojszewski
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
12 |
0.08 |
1 |
0.00 |
|
0 |
127. |
Krzysztof Szermiński
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
13 |
0.08 |
1 |
0.00 |
|
0 |
128. |
Tymoteusz Pomorski
|
Energa Basket Warszawa |
13 |
0.08 |
1 |
0.00 |
|
0 |
129. |
Maksymilian Izdebski
|
UKS La Basket Warszawa |
13 |
0.08 |
1 |
0.00 |
|
0 |
130. |
Aleksander Kazano
|
Polonia I Warszawa |
13 |
0.08 |
1 |
0.00 |
|
0 |
131. |
Remigiusz Sosnowski
|
UKS Jedynka Marki |
14 |
0.07 |
1 |
0.00 |
|
0 |
132. |
Mikołaj Wiśniewski
|
UKS Jedynka Marki |
14 |
0.07 |
1 |
0.00 |
|
0 |
133. |
Wiktor Wiater
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
14 |
0.07 |
1 |
0.00 |
|
0 |
134. |
Maksymilian O. Emmanuel
|
UKS Jedynka Marki |
14 |
0.07 |
1 |
0.00 |
|
0 |
135. |
Szymon Kuźmicz
|
UKS Jedynka Marki |
15 |
0.07 |
1 |
0.00 |
|
0 |
136. |
Antoni Karwacki
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
15 |
0.07 |
1 |
0.00 |
|
0 |
137. |
Stanisław Powroźnik
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
0.07 |
1 |
0.00 |
|
0 |
138. |
Filip Bella
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
17 |
0.06 |
1 |
0.00 |
|
0 |
139. |
Mikołaj Kamiński
|
Energa Basket Warszawa |
10 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
140. |
Marcel Łukaski
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
12 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
141. |
Patryk Bartkowski
|
Energa Basket Warszawa |
16 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
142. |
Jakub Pisarczyk
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
143. |
Jakub Zaręba
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
144. |
Krzysztof Mateńko
|
Polonia I Warszawa |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
145. |
Adrian Wewiorka
|
Polonia I Warszawa |
16 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
146. |
Wiktor Bury
|
Polonia I Warszawa |
11 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
147. |
Kacper Jasiński
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
148. |
Tymoteusz Lebiedziński
|
AK Komorów |
10 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
149. |
Maciej Szustakiewicz
|
MKS Pruszków |
10 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
150. |
Antoni Wolski
|
BAK Brwinów |
11 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
151. |
Adrian Zemlik
|
BAK Brwinów |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
152. |
Piotr Szybilski
|
BAK Brwinów |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
153. |
Jan Szostak
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
17 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
154. |
Konrad Fabianowski
|
BAK Brwinów |
13 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
155. |
Dominik Trociński
|
MKS Pruszków |
11 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
156. |
Mikołaj Gajzler
|
Energa Basket Warszawa |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
157. |
Hubert Karkowski
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
13 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
158. |
Krzysztof Chilkiewicz
|
Energa Basket Warszawa |
14 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
159. |
Tymoteusz Malinowski
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
10 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
160. |
Kacper Kubiak
|
BAK Brwinów |
8 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
161. |
Tymon Jedliński
|
BAK Brwinów |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
162. |
Szymon Płuciennik
|
MKS Pruszków, BAK Brwinów |
8 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
163. |
Ksawery Kurowski
|
AK Komorów |
10 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
164. |
Maciej Skarżyński
|
Polonia I Warszawa |
12 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
165. |
Piotr Zasuwik
|
Polonia II Warszawa |
14 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
166. |
Kamil Rybak
|
UKS Jedynka Marki |
8 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
167. |
Aleksander Dawidek
|
UKS Jedynka Marki |
9 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
168. |
Jan Małyszka
|
UKS Jedynka Marki |
12 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
169. |
Filip Rutkowski
|
Polonia II Warszawa |
8 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
170. |
Mateusz Witczak
|
AK Komorów |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
171. |
Patryk Jędrzejak
|
MKS Pruszków |
16 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
172. |
Piotr Smoliński
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
17 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
173. |
Jeremi Jaworski
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
21 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
174. |
Radosław Walas
|
BAK Brwinów |
11 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
175. |
Tomasz Niedziński
|
BAK Brwinów |
8 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
176. |
Nikodem Dreszel
|
Polonia II Warszawa |
14 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
177. |
Adam Gajda
|
Polonia I Warszawa |
10 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
178. |
Maciej Mendak
|
Wisła Płock Basketball |
11 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
179. |
Jan Jasiński
|
Wisła Płock Basketball |
8 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
180. |
Oskar Kwiatkowski
|
BAK Brwinów |
13 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
181. |
Tomek Stępkowski
|
Energa Basket Warszawa |
16 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
182. |
Kajetan Kleniewski
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
183. |
Filip Wiśniewski
|
Wisła Płock Basketball |
10 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
184. |
Maciej Głębowski
|
Polonia I Warszawa |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
185. |
Mateusz Karwowski
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
11 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
186. |
Jakub Parafiniuk
|
UKS La Basket Warszawa |
13 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
187. |
Kamil Piotrowski
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
12 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
188. |
Jan Prygiel
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
9 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
189. |
Tymofii Sokolovskyi
|
UKS La Basket Warszawa |
9 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
190. |
Ignacy Starosz
|
BAK Brwinów |
8 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
191. |
Michał Todorski
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
20 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
192. |
Jakub Kołomyjski
|
BAK Brwinów |
10 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
193. |
Mariano Noceti Klepacki
|
Energa Basket Warszawa |
14 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
194. |
Marcel Machnacki
|
MKS Grochovia Animales |
14 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
195. |
Kacper Zagórski
|
BAK Brwinów |
15 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
196. |
Jakub Kaszewski
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
13 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
197. |
Mikołaj Włodek
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
11 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
198. |
Stanisław Szata
|
Polonia II Warszawa |
10 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
199. |
Mikołaj Maliszewski
|
Wisła Płock Basketball |
7 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
200. |
Aleksander Rasiewicz
|
Wisła Płock Basketball |
8 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
201. |
Euzebiusz Woźniak
|
Wisła Płock Basketball |
10 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
202. |
Wojciech Medyński
|
SPEED sport Basketball Academy |
11 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
203. |
Oliwier Paczkowski
|
SPEED sport Basketball Academy |
7 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
204. |
Maciej Pawłowski
|
SPEED sport Basketball Academy |
11 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
205. |
Marcel Prykiel
|
SPEED sport Basketball Academy |
12 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
206. |
Rafał Rudnicki
|
SPEED sport Basketball Academy |
11 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
207. |
Wojciech Bąk
|
SPEED sport Basketball Academy |
9 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
208. |
Antoni Kurek
|
SPEED sport Basketball Academy |
8 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |
209. |
Jan Kurek
|
SPEED sport Basketball Academy |
9 |
0.00 |
0 |
0.00 |
|
0 |