Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W X Y Z Ż

B

Babińczuk Michał Żubry Chorten Białystok

Babiński Marcel GAK Gdynia

Babis Krzysztof TKM Włocławek

Bacik Paweł AZS UJK Kielce

Bakalarz Szymon ŁKS Politechnika Łódzka

Bakuła Mateusz UKS Trójka Żyrardów

Bal Bartosz Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Balcerzak Maciej MCKS Czeladź

Banach Adam Basket Club Obra Kościan

Banasiak Maksymilian Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Baran Borys Exact Systems Śląsk Wrocław

Baran Jakub KKS Ragor Tarnowskie Góry

Baran Karol Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Barański Michał Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Barnuś Kamil AZS UJK Kielce

Barszczak Mateusz Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Barys Szymon Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Basa Dominik AZS UJK Kielce

Batko Konrad KK UR Bozza Kraków

Baziak Mateusz TS Wisła Kraków

Belkner Wojciech GTK AZS Gliwice

Bełdycki Miłosz KKS Ragor Tarnowskie Góry

Bembnista Eryk KSK Ciech Noteć Inowrocław

Benigni Dorian KS Legion Legionowo

Benigni Patrick KS Legion Legionowo

Benk Tom EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Bereszyński Jakub Exact Systems Śląsk Wrocław

Bernasiak Wojciech AZS UMK Transbruk Toruń

Bernecki Jakub Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Bessman Mateusz TSK Roś Pisz

Bęben Jakub Lublinianka Basketball Lublin

Bębeniec Mateusz Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Bieganek Dominik Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Biel Arkadiusz Basket Hills Bielsko-Biała

Bielecki Mateusz Lublinianka Basketball Lublin

Bielecki Patryk AZS Częstochowa

Bierski Jakub AMW Flota Gdynia

Biliński Nikodem TKM Włocławek

Błasiak Mateusz AK Iskra Częstochowa

Błaszczyszyn Kacper Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Błażejczyk Miłosz Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.

Błoch Wojciech GTK AZS Gliwice

Bobka Piotr KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Bodych Łukasz KSK Ciech Noteć Inowrocław

Bogus Jakub KS Księżak Łowicz

Bombrych Michał Żubry Chorten Białystok

Bona Oliwier KS Cracovia 1906 Yabimo

Bonarek Łukasz Znicz Basket Pruszków

Bondarenko Pavlo TSK Roś Pisz

Boniecki Marcin Ogniwo Szczecin

Boroday Nikita Lublinianka Basketball Lublin

Boruciński-Hrycyk Franciszek SMS PZKosz Władysławowo

Boryka Dawid MKS II Dąbrowa Górnicza

Bosowicz Jan ŁKS Politechnika Łódzka

Bógdał Oliwier TKM Włocławek

Brandys Jakub Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.

Breguła Jędrzej AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Brodziuk Oskar EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Bryła Karol CM Magnolia KKS Siechnice

Bryniarski Mateusz Profbud Legia Warszawa

Brzeszczyński Filip EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Bukowiński Mateusz Energa Basket Warszawa

Bura Fabian Tarnovia Tarnowo Podgórne

Burcon Miłosz BC Swiss Krono Żary

Busz Aleksander GTK AZS Gliwice

Buszka Maksymilian MKS II Dąbrowa Górnicza

Butkiewicz Piotr Exact Systems Śląsk Wrocław

Bykowski Dawid AMW Flota Gdynia

Bzdyra Tomasz GKS II Tychy

C

Cannon Jayshon Christopher BC Swiss Krono Żary

Carowicz Wiktor KS Sudety Jelenia Góra

Cebula Filip AMW Flota Gdynia

Cessa Alan MKS Sokół Marbo Międzychód

Chalicki Bruno Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Chałupa August WKK II Wrocław

Chałupka Mateusz Röben Gimbasket Wrocław

Charabet Andrzej UKS Trójka Żyrardów

Cheba Michał Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.

Chmielak Kamil MKS Ochota Warszawa

Chmielewski Jan Lublinianka Basketball Lublin

Chmurzewski Michał Ogniwo Szczecin

Chodkiewicz Adam EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Chodukiewicz Bartosz GKS II Tychy

Chojnacki Damian AZS UMK Transbruk Toruń

Christ Paweł MCKS Czeladź

Chudek Bartosz Znicz Basket Pruszków

Chudzik Michał AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Chwastyk Rafał Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.

Ciążkowski Paweł Basket Club Obra Kościan

Cichocki Dawid ŁKS Coolpack Łódź

Cichoń Maciej TS Wisła Kraków

Ciemiński Jakub KS Sudety Jelenia Góra

Ciesielski Dawid GAK Gdynia

Cieślak Mateusz GKS II Tychy

Cieślak Michał TS Wisła Kraków

Cieślak Michał AK Iskra Częstochowa

Cieślak Tomasz EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Cieślik Michał Oknoplast AZS AGH II Kraków

Cisowski Jakub GTK AZS Gliwice

Complak Jakub Team-Plast KK Oleśnica

Complak Karol Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Czapla Błażej SMS PZKosz Władysławowo

Czekaj Michał AK Iskra Częstochowa

Czemerys Maciej Znicz Basket Pruszków

Czemerys Mateusz Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Czempiel Mateusz Exact Systems Śląsk Wrocław

Czerwiński Samuel Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Czerwonka Bartosz Stolaro Resovia Rzeszów

Czorny Jan MKKS Rybnik

Czosnowski Kamil Znicz Basket Pruszków

Czupryn Mateusz Kolejarz Basket Radom

Czyż Jakub KKS Ragor Tarnowskie Góry

Czyż Mikołaj Sklep Polski MKK Gniezno

Czyżnielewski Wiktor TKM Włocławek

D

Danderfer Lee Robert Tarnovia Tarnowo Podgórne

Danielak Artur GKS II Tychy

Dankiewicz Dawid KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Daszke Michał GAK Gdynia

Dąbrowski Piotr MKS Ochota Warszawa

Dembowski Ignacy TKM Włocławek

Der Jakub BC Swiss Krono Żary

Dereziński Dawid BC Swiss Krono Żary

Dettlaff Kajetan SMS PZKosz Władysławowo

Dębski Karol Energa Basket Warszawa

Dędek Dariusz AK Iskra Częstochowa

Didier-Urbaniak Benjamin Profbud Legia Warszawa

Dłużyński Jakub TKM Włocławek

Dobrowolski Maciej Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.

Dobrzański Paweł Stolaro Resovia Rzeszów

Dobrzycki Dariusz Sklep Polski MKK Gniezno

Dolata Igor Tarnovia Tarnowo Podgórne

Domagała Jeremiasz Basket Club Obra Kościan

Domalewski Mateusz Oknoplast AZS AGH II Kraków

Dominiak Filip Tarnovia Tarnowo Podgórne

Dominiak Kacper ŁKS Coolpack Łódź

Domżoł Michał GTK AZS Gliwice

Donerstag Artur MCKS Czeladź

Donigiewicz Artur Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Dorożała Kacper MKS Sokół Marbo Międzychód

Dreczkowski Bartosz EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Drożdżyński Adam Tarnovia Tarnowo Podgórne

Drzewiński Kryspin BC Swiss Krono Żary

Dubiel Konrad CM Magnolia KKS Siechnice

Duda Alan GAK Gdynia

Duda Maksymilian KS 27 Katowice

Duda Marcin MCKS Czeladź

Dudka Jakub GKS II Tychy

Dusiło Sebastian KS 27 Katowice

Dusza Jakub KSK Ciech Noteć Inowrocław

Dyba Paweł MKS Sokół Marbo Międzychód

Dydak Tobiasz Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Dylik Bartosz MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz

Dymiński Wojciech BC Swiss Krono Żary

Dyrda Damian Oknoplast AZS AGH II Kraków

Dziatchuk Kiryl Isetia WMSS

Dziedzic Kacper MKS II Dąbrowa Górnicza

Dziewa Kamil Oknoplast AZS AGH II Kraków

Dziewior Marcel AZS Częstochowa

Dziurowski Leszek CM Magnolia KKS Siechnice

G

Gabory Stanisław WKK II Wrocław

Gaca Igor AZS UJK Kielce

Gaik Wojciech Trefl II Sopot

Gajda Bartosz KKS Ragor Tarnowskie Góry

Gajek Maksymilian ŁKS Coolpack Łódź

Galantowicz Kacper UKS Trójka Żyrardów

Galewski Jakub WKK II Wrocław

Gallus Szymon TKM Włocławek

Gałczyński Paweł Röben Gimbasket Wrocław

Gałka Aleksander AZS Częstochowa

Gancarz Wojciech Energa Basket Warszawa

Garbarski Dawid KS Sudety Jelenia Góra

Garita Alberto Kolejarz Basket Radom

Garwol Maciej Pogoń Prudnik

Garwol Patryk Pogoń Prudnik

Gawarecki Antoni KSK Ciech Noteć Inowrocław

Gawin Paweł KS Cracovia 1906 Yabimo

Gawlas Jakub ŁKS Coolpack Łódź

Gawroński Dominik AMW Flota Gdynia

Gawroński Kacper Profbud Legia Warszawa

Gawryś Maciej AMW Flota Gdynia

Gąsiński Eryk Profbud Legia Warszawa

Gdowik Jakub MKS II Dąbrowa Górnicza

Gerszkow Maksym Ogniwo Szczecin

Gębal Mateusz MKS Ochota Warszawa

Gębski Sebastian Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Gęstwa Jakub WKK II Wrocław

Giec Filip SMS PZKosz Władysławowo

Gierlotka Paweł GKS II Tychy

Giniewski Tomasz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.

Giżyński Jarosław ŁKS Coolpack Łódź

Glonek Piotr Lublinianka Basketball Lublin

Gładki Dawid KS Księżak Łowicz

Głodek Mateusz Exact Systems Śląsk Wrocław

Głowacki Tomasz Oknoplast AZS AGH II Kraków

Gniewek Aleksander Röben Gimbasket Wrocław

Gnilka Oliver CM Magnolia KKS Siechnice

Golański Michał TS Wisła Kraków

Golus Dawid KS Cracovia 1906 Yabimo

Gomółka Jakub Profbud Legia Warszawa

Gordon Kacper AZS UMK Transbruk Toruń

Gorzelany Maciej Sklep Polski MKK Gniezno

Goszczyński Szymon AMW Flota Gdynia

Górecki Piotr Exact Systems Śląsk Wrocław

Góreńczyk Jan Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Górka Mateusz Energa Basket Warszawa

Górnicki Bartosz ŁKS Politechnika Łódzka

Górski Olaf Profbud Legia Warszawa

Górzyński Wiktor Kolejarz Basket Radom

Grabarczyk David Lublinianka Basketball Lublin

Grabowski Przemysław Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Gralewski Szymon Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Graniczka Jan TS Wisła Kraków

Grigoruk Jakub KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Grobelny Grzegorz Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Grochocki Kacper WKK II Wrocław

Grocholewski Mikołaj KKS Ragor Tarnowskie Góry

Grocholski Jakub Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.

Grochowski Dawid KS 27 Katowice

Grochowski Eric Röben Gimbasket Wrocław

Grochowski Ignacy AZS UMK Transbruk Toruń

Grod Mikołaj KSK Ciech Noteć Inowrocław

Groń Mateusz Team-Plast KK Oleśnica

Groth Dominik Isetia WMSS

Gruba Tomasz Team-Plast KK Oleśnica

Grudzień Krzysztof Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Grudziński Bartosz Isetia WMSS

Grudziński Marcel MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Grzegorczyk Norbert EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Grzejszczyk Daniel SMS PZKosz Władysławowo

Grzeliński Jan Isetia WMSS

Grzeszak Michał Ogniwo Szczecin

Grześkiewicz Kajetan CM Magnolia KKS Siechnice

Grzybek Piotr AZS UJK Kielce

Gubernat Bartłomiej Tarnovia Tarnowo Podgórne

Gumiński Cezary Stolaro Resovia Rzeszów

Gurtatowski Filip Trefl II Sopot

Gusławski Samuel GTK AZS Gliwice

Guvercin Tekin Isetia WMSS

Gwardecki Jacek ŁKS Coolpack Łódź

J

Jachimowicz Bartosz BC Swiss Krono Żary

Jachimowski Marcin EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Jadaś Bartosz Exact Systems Śląsk Wrocław

Jagiełło Igor AZS UJK Kielce

Jagiełło Wojciech KS 27 Katowice

Jagiełowicz Piotr Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Jagodziński Jakub AZS UMK Transbruk Toruń

Jakacki Ignacy GKS II Tychy

Jakubek Maksymilian KK UR Bozza Kraków

Jakubiak Wojciech KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Janas Filip KK UR Bozza Kraków

Janczak Szymon Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Janicki Oskar Basket Hills Bielsko-Biała

Janiec Aleksy AMW Flota Gdynia

Janik Kamil BC Swiss Krono Żary

Jankowski Adam TS Wisła Kraków

Jankowski Patryk Isetia WMSS

Jankowski Sebastian BC Swiss Krono Żary

Janowicz Jędrzej Exact Systems Śląsk Wrocław

Januszkiewicz Arkadiusz Lublinianka Basketball Lublin

Jańczyk Roman MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Jaremków Aleksander Team-Plast KK Oleśnica

Jasiński Patryk Znicz Basket Pruszków

Jaszczerski Wiktor Trefl II Sopot

Jatczyk Alan MCKS Czeladź

Jaworski Szymon Żubry Chorten Białystok

Jelski Konrad EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Jercha Michał EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Jesionek Mikołaj MKS Ochota Warszawa

Jewuła Kamil KK UR Bozza Kraków

Jezierczuk Maciej EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Jęch Aleksander Trefl II Sopot

Jęch Maksymilian Trefl II Sopot

Jędrzejewski Dominik Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Jończyk Bartosz ŁKS Coolpack Łódź

Jopek Mikołaj GTK AZS Gliwice

Józefiak Tomasz Znicz Basket Pruszków

Józefowski Dawid AZS Częstochowa

Juraszewski Antoni SMS PZKosz Władysławowo

Jyż Bartosz KS Sudety Jelenia Góra

K

Kaczmarek Grzegorz EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Kaczmarek Grzegorz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.

Kaczmarek Maciej KS 27 Katowice

Kaczmarek Mateusz Basket Club Obra Kościan

Kaczmarek Mateusz MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Kaczuga Michał Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Kaliński Michał KS Cracovia 1906 Yabimo

Kałuża Filip KS 27 Katowice

Kamberski Michał Team-Plast KK Oleśnica

Kamiński Daniel Żubry Chorten Białystok

Kania Dominik AZS UJK Kielce

Kania Sebastian AZS UJK Kielce

Kankowski Karol Exact Systems Śląsk Wrocław

Kaproń Tomasz Energa Basket Warszawa

Karasevich Pavel KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Karczemny Filip AZS Częstochowa

Karlik Błażej KS Cracovia 1906 Yabimo

Karliński Kamil CM Magnolia KKS Siechnice

Karolak Bartłomiej Kolejarz Basket Radom

Karpacz Piotr AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Karpiak Marcel Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Karwat Mateusz GKS II Tychy

Karwik Maksymilian WKK II Wrocław

Karwowski Jakub ŁKS Coolpack Łódź

Kasiński Mateusz KS Księżak Łowicz

Kauzer Mateusz Basket Club Obra Kościan

Kawczyński Piotr MKKS Rybnik

Kazimierczuk Mateusz TSK Roś Pisz

Kaźmierczak Hubert Basket Club Obra Kościan

Kaźmierczak Mateusz Exact Systems Śląsk Wrocław

Kaźmierski Kacper Ogniwo Szczecin

Keister Maksymilian ŁKS Coolpack Łódź

Keller Bartosz ŁKS Coolpack Łódź

Keller Piotr ŁKS Coolpack Łódź

Kempa Jerzy Isetia WMSS

Kempa Krzysztof KS 27 Katowice

Kędel Patryk GKS II Tychy

Kędzia Jacek MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz

Kękuś Mateusz TS Wisła Kraków

Kępa Filip Lublinianka Basketball Lublin

Kępa Kacper Znicz Basket Pruszków

Kępiński Franciszek Lublinianka Basketball Lublin

Kępiński Szymon SMS PZKosz Władysławowo

Kępski Adam MKS II Dąbrowa Górnicza

Kicki Miłosz Ogniwo Szczecin

Kidawa Maciej Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Kiedrowicz Marcin EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Kiejzik Szymon GAK Gdynia

Kieliszek Kacper Profbud Legia Warszawa

Kiemski Roman BC Swiss Krono Żary

Kietliński Bartłomiej KS Legion Legionowo

Kin Bartosz Basket Club Obra Kościan

Kindlik Karol Stolaro Resovia Rzeszów

Kindlik Michał Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Kiszka Stanisław Basket Club Obra Kościan

Klimaszewski Paweł MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Klimowicz Artur TSK Roś Pisz

Klin Szymon KS Sudety Jelenia Góra

Klocek Jan TS Wisła Kraków

Klonowski Olaf KS 27 Katowice

Kloska Sebastian GAK Gdynia

Kłaczek Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kłos Maurycy Żubry Chorten Białystok

Kmieć Mikołaj Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Knasiak Bartosz BC Swiss Krono Żary

Knowa Piotr Ogniwo Szczecin

Kobus Arkadiusz AZS UMK Transbruk Toruń

Koc Kacper ŁKS Coolpack Łódź

Kochaniak Maciej MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz

Kociszewski Przemysław Exact Systems Śląsk Wrocław

Kociuga Patryk Pogoń Prudnik

Koćma Maciej Basket Hills Bielsko-Biała

Kogut Oliwier GTK AZS Gliwice

Kolasiński Nataniel KS Księżak Łowicz

Kołakowski Szymon Profbud Legia Warszawa

Kołodziej Maksym Ogniwo Szczecin

Kołodziejczyk Adam ŁKS Coolpack Łódź

Kołodziejczyk Kacper AZS UJK Kielce

Kołodziejczyk Karol ŁKS Coolpack Łódź

Kołowrot Sebastian MKKS Rybnik

Kołpak Szymon Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Kołpak Tymon Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Kondraciuk Jakub KSK Ciech Noteć Inowrocław

Kondratowicz Dominik GTK AZS Gliwice

Konieczny Antoni AZS Częstochowa

Konowalski Hubert Sklep Polski MKK Gniezno

Koper Kamil CM Magnolia KKS Siechnice

Koperski Maciej GKS II Tychy

Korczyk Karol GTK AZS Gliwice

Korczyński Piotr KS Cracovia 1906 Yabimo

Korgul Jakub MKS Ochota Warszawa

Kornacki Aleksander Profbud Legia Warszawa

Korneluk Kacper KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kosiorowski Marcin MKKS Rybnik

Kosobudzki Paweł Żubry Chorten Białystok

Kossakowski Mateusz Trefl II Sopot

Koszałka Kacper MKS Ochota Warszawa

Kośnik Daniel GAK Gdynia

Kotlewski Wojciech AK Iskra Częstochowa

Kotwasiński Daniel Sklep Polski MKK Gniezno

Kowacki Dawid EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Kowalczyk Filip SMS PZKosz Władysławowo

Kowalczyk Łukasz Oknoplast AZS AGH II Kraków

Kowalczyk Mikołaj WKK II Wrocław

Kowalewski Michał Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Kowalik Gniewosz Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Kowalski Marcin Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.

Kowalski Marcin KKS Ragor Tarnowskie Góry

Kowalski Michał MKS Ochota Warszawa

Kowalski Nikodem KKS Ragor Tarnowskie Góry

Kowalski Patryk Trefl II Sopot

Kowalski Piotr Ogniwo Szczecin

Kowalski Robert MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz

Kozaczka Robert Basket Hills Bielsko-Biała

Kozak Michał KS Sudety Jelenia Góra

Kozłowski Artur Sklep Polski MKK Gniezno

Kozłowski Jakub Żubry Chorten Białystok

Koźluk Krystian UKS Trójka Żyrardów

Krajewski Andrzej GKS II Tychy

Krakowczyk Maciej MKKS Rybnik

Krakowiak Mikołaj KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kramarz Kacper KS Księżak Łowicz

Kraszewski Szymon ŁKS Coolpack Łódź

Krawczyk Damian MCKS Czeladź

Krawczyk Michał MKS Ochota Warszawa

Krawiec Jarosław MCKS Czeladź

Krawiec Mateusz TKM Włocławek

Krawiec Michał Pogoń Prudnik

Krok Tymoteusz MKKS Rybnik

Król Kacper Znicz Basket Pruszków

Król Maciej Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.

Król Rafał Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Krówczyński Maciej Basket Club Obra Kościan

Krupa Jakub Stolaro Resovia Rzeszów

Krupiński Miłosz Pogoń Prudnik

Kruszkowski Mateusz AZS UMK Transbruk Toruń

Krysiewicz Karol Exact Systems Śląsk Wrocław

Krzebietke Piotr Trefl II Sopot

Krzych Igor GTK AZS Gliwice

Krzymiński Tomasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Krzystek Igor TS Wisła Kraków

Krzywdziński Tomasz Stolaro Resovia Rzeszów

Książek Marcel Profbud Legia Warszawa

Kubiak Kamil WKK II Wrocław

Kubica Dariusz Energa Basket Warszawa

Kubka Natan Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Kucharski Jakub Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Kuciński Igor KKS Ragor Tarnowskie Góry

Kuczawski Kajetan KS 27 Katowice

Kuczera Samuel GTK AZS Gliwice

Kuczyc Jakub CM Magnolia KKS Siechnice

Kuczyński Łukasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kudowicz Nikodem Exact Systems Śląsk Wrocław

Kujawa Bartłomiej EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Kukuczka Szymon MKKS Rybnik

Kula Michał AZS Częstochowa

Kulikowski Błażej Trefl II Sopot

Kulikowski Rafał Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Kulon Norbert ŁKS Coolpack Łódź

Kunc Jakub Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Kurach Mateusz Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kuriańczyk Witold Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Kurka Oliwier Sklep Polski MKK Gniezno

Kurowski Bartosz Profbud Legia Warszawa

Kurowski Maksymilian GTK AZS Gliwice

Kurowski Tadeusz Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Kurzawski Krzysztof Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Kus Sylwester Isetia WMSS

Kuta Kacper Team-Plast KK Oleśnica

Kuten Marek GAK Gdynia

Kuźniar Damian ŁKS Coolpack Łódź

Kwasek Mariusz AZS Częstochowa

Kwiatkowski Kacper Team-Plast KK Oleśnica

Kwiatkowski Mikołaj MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Kwieciński Tomasz ŁKS Coolpack Łódź

L

Lackowski Mikołaj TSK Roś Pisz

Lambarski Kacper AZS UMK Transbruk Toruń

Latecki Szymon EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Lefek Bartłomiej TKM Włocławek

Leff David Profbud Legia Warszawa

Lenart Michał KKS Ragor Tarnowskie Góry

Leniec Maksymilian Exact Systems Śląsk Wrocław

Leniec Mateusz Exact Systems Śląsk Wrocław

Lesiakowski Piotr Ogniwo Szczecin

Lesisz Oskar AZS UJK Kielce

Leszczyński Karol AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Leszczyński Maciej BC Swiss Krono Żary

Leszczyński Wojciech Oknoplast AZS AGH II Kraków

Leśniak Bartosz Oknoplast AZS AGH II Kraków

Leśniczak Piotr Sklep Polski MKK Gniezno

Leśnikowski Franciszek Exact Systems Śląsk Wrocław

Lewandowski Hubert MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz

Lewandowski Igor MKKS Rybnik

Lewandowski Jakub Röben Gimbasket Wrocław

Lewandowski Jakub AZS UJK Kielce

Lewandowski Przemysław KS Legion Legionowo

Lewiński Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Lewis Jordan MKS Sokół Marbo Międzychód

Lichowski Konrad AMW Flota Gdynia

Ligęza Krzysztof AZS Częstochowa

Lipiński Hubert AZS UMK Transbruk Toruń

Lipiński Jan Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Lipiński Michał Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.

Lis Michał Oknoplast AZS AGH II Kraków

Lis Patryk AZS UJK Kielce

Lis Piotr AMW Flota Gdynia

Lisewski Adam Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.

Lisewski Igor GAK Gdynia

Lisowski Łukasz AZS UJK Kielce

Lubiejewski Antoni Znicz Basket Pruszków

Lunguana Paul Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Lytvyniuk Artem TS Wisła Kraków

M

Mac Aleksander Oknoplast AZS AGH II Kraków

Mach Mateusz Basket Hills Bielsko-Biała

Machała Krzysztof GKS II Tychy

Maciejak Norbert GTK AZS Gliwice

Maciejewski Filip GTK AZS Gliwice

Maciejewski Paweł GTK AZS Gliwice

Maćkiewicz Krystian AZS UMK Transbruk Toruń

Madziar Tomasz Pogoń Prudnik

Magdziarz Piotr CM Magnolia KKS Siechnice

Maj Kacper ŁKS Coolpack Łódź

Majcherek Marcin KKS Ragor Tarnowskie Góry

Majer Marcin KSK Ciech Noteć Inowrocław

Majer Mikołaj ŁKS Coolpack Łódź

Majewski Kacper KS Sudety Jelenia Góra

Majewski Miłosz MKKS Rybnik

Majewski Szymon TKM Włocławek

Majka Kacper Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Majka Wiktor Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Makarczuk Łukasz Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Makhnach Dzmitry AZS UJK Kielce

Makowski Mikołaj AZS UMK Transbruk Toruń

Malcer Dawid Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Malesza Jakub AZS UJK Kielce

Malewski Grzegorz Energa Basket Warszawa

Malitka Rafał Pogoń Prudnik

Małachowski Mariusz MKS Sokół Marbo Międzychód

Małoń Krystian MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz

Mamcarczyk Konrad Stolaro Resovia Rzeszów

Mańkowski Marek EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Marchewka Kacper AMW Flota Gdynia

Marchlewski Stefan AMW Flota Gdynia

Marciniak Mateusz KSK Ciech Noteć Inowrocław

Marcinkowski Wiktor Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.

Marciński Antoni GTK AZS Gliwice

Marcol Piotr TS Wisła Kraków

Marczuk Marcin KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Margiciok Kacper MKS II Dąbrowa Górnicza

Marzec Paweł Lublinianka Basketball Lublin

Maślanka Aleksander KKS Ragor Tarnowskie Góry

Materowski Amadeusz KS 27 Katowice

Matusiak Michał TKM Włocławek

Matyja Miłosz Oknoplast AZS AGH II Kraków

Matysiak Jakub KS Legion Legionowo

Mazur Bartosz Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Mazur Łukasz Pogoń Prudnik

Mazurek Filip Röben Gimbasket Wrocław

Mądro Bartosz CM Magnolia KKS Siechnice

Mąkowski Kacper GKS II Tychy

Mertus Patryk GKS II Tychy

Meus Paweł TS Wisła Kraków

Michalak Adam AK Iskra Częstochowa

Michalak Wojciech AK Iskra Częstochowa

Michalski Maciej UKS Trójka Żyrardów

Michalski Maciej KS 27 Katowice

Michałowski Patryk KK UR Bozza Kraków

Mielczarek Damian Wojciech Isetia WMSS

Miężał Mateusz MKS Sokół Marbo Międzychód

Mik Krystian Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Mikita Rafał MKS Ochota Warszawa

Mikołajczyk Antoni Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Milczyński Szymon Basket Club Obra Kościan

Milewski Maciej TSK Roś Pisz

Milewski Patryk Żubry Chorten Białystok

Milewski Wojciech Profbud Legia Warszawa

Miller Edward Exact Systems Śląsk Wrocław

Miłak Hubert Znicz Basket Pruszków

Minciel Paweł KS Sudety Jelenia Góra

Miotła Rafał TS Wisła Kraków

Mirolewicz Łukasz TKM Włocławek

Mirowski Marcel MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz

Misiak Robert MKS II Dąbrowa Górnicza

Misiewicz Andrzej Żubry Chorten Białystok

Misztal Kajetan GTK AZS Gliwice

Mitman Marek CM Magnolia KKS Siechnice

Młynarczyk Piotr AZS Częstochowa

Moczkowski Kacper Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Modrzejewski Adam TKM Włocławek

Mohamed Fares BC Swiss Krono Żary

Mońko Bartosz GAK Gdynia

Mordyński Łukasz Profbud Legia Warszawa

Mordzak Grzegorz Pogoń Prudnik

Moroz Rafał TSK Roś Pisz

Mostowski Szymon KS Księżak Łowicz

Mościcki Kacper Isetia WMSS

Motel Mikołaj KS Legion Legionowo

Mroczek Marcel AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Mroczkowski Brajan Trefl II Sopot

Mrozewski Mateusz KS Sudety Jelenia Góra

Mrozik Aleksander Lublinianka Basketball Lublin

Muchiński Filip Isetia WMSS

Muda Bartosz Lublinianka Basketball Lublin

Mujirishvili Luka TKM Włocławek

Mularczyk Mateusz KS Cracovia 1906 Yabimo

Murowicki Sławomir AZS UMK Transbruk Toruń

Musiał Jędrzej Exact Systems Śląsk Wrocław

Muskała Patryk AK Iskra Częstochowa

Muszyński Igor Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Mycko Jakub ŁKS Coolpack Łódź

Mycko Michał MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz

N

Naczlenis Eryk Ogniwo Szczecin

Nadczuk Mikołaj TS Wisła Kraków

Nagel Maciej Trefl II Sopot

Nagodziński Daniel Isetia WMSS

Najman Jonatan MCKS Czeladź

Najman Paweł KS Sudety Jelenia Góra

Nałęcz Wiktor AMW Flota Gdynia

Narolski Szymon Team-Plast KK Oleśnica

Nawrocki Adam Basket Club Obra Kościan

Nawrocki Gerard Lublinianka Basketball Lublin

Nawrot Kamil AZS Częstochowa

Ndashimye Mugasa Adelin AZS UMK Transbruk Toruń

Nelson Remon KSK Ciech Noteć Inowrocław

Nesterowicz Michał UKS Trójka Żyrardów

Neumann Miron Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Ngarambe Benjamin Tarnovia Tarnowo Podgórne

Niemiec Artur SMS PZKosz Władysławowo

Niemyjski Adrian MKS Ochota Warszawa

Nieporęcki Daniel KS Księżak Łowicz

Niesobski Łukasz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.

Niewczas Konrad AMW Flota Gdynia

Niewiński Mateusz Żubry Chorten Białystok

Nita Michał ŁKS Politechnika Łódzka

Niziński Kuba Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Nogalski Tomasz AZS Częstochowa

Nogalski Wiktor AZS Częstochowa

Noszczyński Eryk TS Wisła Kraków

Nowacki Karol Ogniwo Szczecin

Nowacki Mateusz KK UR Bozza Kraków

Nowaczek Jakub AMW Flota Gdynia

Nowak Hubert Ogniwo Szczecin

Nowak Jakub AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Nowak Jakub MKS Sokół Marbo Międzychód

Nowak Kacper KS Cracovia 1906 Yabimo

Nowak Michał WKK II Wrocław

Nowak Mikołaj SMS PZKosz Władysławowo

Nowak Wojciech Kolejarz Basket Radom

Nowakowski Bogdan MKS Sokół Marbo Międzychód

Nowakowski Kacper MCKS Czeladź

Nowakowski Tomasz Pogoń Prudnik

Nowicki Paweł Pogoń Prudnik

Nowicki Przemysław Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Nowik Konrad Kolejarz Basket Radom

Nyckowski Adam Isetia WMSS

P

Pabianek Artur KS Legion Legionowo

Pacenko Maksymilian AMW Flota Gdynia

Paczkowski Wiktor Ogniwo Szczecin

Paduch Przemysław ŁKS Coolpack Łódź

Padyjasek Łukasz Trefl II Sopot

Pająk Bartłomiej AZS UJK Kielce

Pajkert Adrian AMW Flota Gdynia

Palmowski Tomasz GTK AZS Gliwice

Paluszak Kamil MKS Sokół Marbo Międzychód

Pałka Filip Röben Gimbasket Wrocław

Panek Oliwier KKS Ragor Tarnowskie Góry

Parfieniuk Filip KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Parfimczyk Mateusz WKK II Wrocław

Parol Sebastian UKS Trójka Żyrardów

Parszewski Maciej Kolejarz Basket Radom

Paszkiewicz Andrzej KS Legion Legionowo

Patkowski Wiktor Lublinianka Basketball Lublin

Pawlik Mateusz MCKS Czeladź

Pawłowski Aleksander MKS Ochota Warszawa

Pawłowski Robert EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Październy Kasper Röben Gimbasket Wrocław

Październy Konrad Röben Gimbasket Wrocław

Pellowski Jakub TSK Roś Pisz

Peltz Tomasz Röben Gimbasket Wrocław

Pelz Stanisław MKS II Dąbrowa Górnicza

Pepławski Tymon Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Perczak Bartosz WKK II Wrocław

Pereira Hubert Ogniwo Szczecin

Perkowski Michał Lublinianka Basketball Lublin

Perzyna Maksymilian KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Pfeifer Bartłomiej GAK Gdynia

Piasecki Dawid Team-Plast KK Oleśnica

Piątek Jakub Basket Club Obra Kościan

Piątek Tomasz AMW Flota Gdynia

Piątkowski Maciej Lublinianka Basketball Lublin

Pieklak Maciej Znicz Basket Pruszków

Pieniążek Michał KK UR Bozza Kraków

Pietrzak Jakub Tarnovia Tarnowo Podgórne

Piętowski Jakub Exact Systems Śląsk Wrocław

Pińkowski Łukasz KS Księżak Łowicz

Piorun Daniel AZS UJK Kielce

Piszczatowski Patryk KK UR Bozza Kraków

Piśla Kuba Exact Systems Śląsk Wrocław

Pleskot Kamil MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Plewiński Patryk MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Pluta Mateusz KS 27 Katowice

Płaczek Adrian AK Iskra Częstochowa

Płatek Brajan MKS II Dąbrowa Górnicza

Podejko Mateusz Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Podgórski Szymon KKS Ragor Tarnowskie Góry

Podulka Michał GTK AZS Gliwice

Polakowski Łukasz GKS II Tychy

Polewski Miłosz Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Ponitka Kacper GAK Gdynia

Poradzki Filip GTK AZS Gliwice

Poznański Maciej Tarnovia Tarnowo Podgórne

Półbratek Filip Trefl II Sopot

Pranszke Aleksander Trefl II Sopot

Prochorowicz Karol WKK II Wrocław

Proczek Bartosz Znicz Basket Pruszków

Prokopowicz Bartosz Profbud Legia Warszawa

Prokopowicz Hubert AZS UMK Transbruk Toruń

Prostak Tomasz Pogoń Prudnik

Prusak Szymon Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.

Przęczek Mateusz TS Wisła Kraków

Pstrokoński Rafał KS Legion Legionowo

Ptak Bartosz Exact Systems Śląsk Wrocław

Ptaszyński Antoni Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Puchalski Maciej Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Putna Mateusz Röben Gimbasket Wrocław

Pyrda Dominik WKK II Wrocław

Pytyś Karol Ogniwo Szczecin

R

Rachwalski Bartosz Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Radwański Kacper MKS II Dąbrowa Górnicza

Ragaman Oskar MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Rajca Kamil Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Rajchert Mateusz OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów

Rajewicz Wiktor MKS II Dąbrowa Górnicza

Rajkowski Wojciech Energa Basket Warszawa

Rakszawa Karol MKKS Rybnik

Rapucha Mariusz Żubry Chorten Białystok

Rarowski-Geckler Olaf Trefl II Sopot

Raszewski Dawid AK Iskra Częstochowa

Ratajczyk Adam Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Ratajczyk Michał Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Ratkowski Nikodem SMS PZKosz Władysławowo

Ratowski Janusz SMS PZKosz Władysławowo

Rau Emil Sklep Polski MKK Gniezno

Rau Mikołaj MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Reczyński Kacper BC Swiss Krono Żary

Redłowski Patryk SMS PZKosz Władysławowo

Rejowski Filip Basket Hills Bielsko-Biała

Rek Rafał Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Repiński Patryk UKS Trójka Żyrardów

Rerak Filip TS Wisła Kraków

Respondek Paweł KKS Ragor Tarnowskie Góry

Rękoś Szymon ŁKS Coolpack Łódź

Robak Piotr KSK Ciech Noteć Inowrocław

Rodak Bartłomiej Team-Plast KK Oleśnica

Rogalski Kacper TSK Roś Pisz

Rogowski Kacper Isetia WMSS

Romanowski Szymon WKK II Wrocław

Rosołowski Patryk WKK II Wrocław

Rostalski Maciej Tarnovia Tarnowo Podgórne

Roszczyk Nikodem Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Rotkiewicz Adrian BC Swiss Krono Żary

Rozpędowski Krzysztof Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Rożyk Gracjan GAK Gdynia

Rudko Tomasz Isetia WMSS

Rudzik Paweł Żubry Chorten Białystok

Rutecki Jacek Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Rutkowski Mateusz Tarnovia Tarnowo Podgórne

Rybakowski Michał Basket Club Obra Kościan

Rybarczyk Kewin KS Sudety Jelenia Góra

Rychlik Konrad WKK II Wrocław

Rzechtalski Maciej Zetkama Doral Nysa Kłodzko

S

Sadowski Igor AZS UJK Kielce

Sadowski Jakub Profbud Legia Warszawa

Salamonik Marcin AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Samiec Mateusz SMS PZKosz Władysławowo

Samolak Wojciech Exact Systems Śląsk Wrocław

Sanny Marc-Oscar Pogoń Prudnik

Sanny Stanferd Pogoń Prudnik

Santarius Jeremiasz GTK AZS Gliwice

Sapiński Artur MCKS Czeladź

Saramak Jakub Lublinianka Basketball Lublin

Sarnacki Dariusz Isetia WMSS

Sasnal Karol KK UR Bozza Kraków

Sauter Filip Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Schabowski Andrzej KS Cracovia 1906 Yabimo

Seliga Wojciech KS Cracovia 1906 Yabimo

Semczyszyn Mateusz Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Serwański Rafał Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Serwiak Tomasz AZS Częstochowa

Sękowski Szymon Energa Basket Warszawa

Shcherbatiuk Oleksandr KSK Ciech Noteć Inowrocław

Siedlikowski Jakub Profbud Legia Warszawa

Siembiga Wojciech Exact Systems Śląsk Wrocław

Siemianiuk Wiktor Lublinianka Basketball Lublin

Sienkiewicz Wojciech Team-Plast KK Oleśnica

Sieradzki Filip Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Siergiej Cezary SMS PZKosz Władysławowo

Siewruk Antoni SMS PZKosz Władysławowo

Sikora Dawid Basket Hills Bielsko-Biała

Siminski Michał Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.

Sirijatowicz Nikodem BC Swiss Krono Żary

Siwak Karol KK UR Bozza Kraków

Siwik Maksymilian KS 27 Katowice

Skiba Marcel Energa Basket Warszawa

Składanowski Marcin Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.

Skoneczka Mateusz Trefl II Sopot

Skowroński Stanisław MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Skrabek Franciszek KKS Ragor Tarnowskie Góry

Skrok-Wolski Maciej GTK AZS Gliwice

Skrzypczyk Kamil GTK AZS Gliwice

Skrzypek Mateusz MKS II Dąbrowa Górnicza

Skubiński Radosław Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Skup Kacper Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Skura Michał Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Slediuk Artem Kolejarz Basket Radom

Słoniewski Przemysław KS Legion Legionowo

Smarzy Maciej MKS Sokół Marbo Międzychód

Smarzy Mikołaj MKS Sokół Marbo Międzychód

Smektała Aleksander Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Smolik Ernest TKM Włocławek

Sobania Tomasz EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Sobczak Mateusz Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Sobiech Szymon Oknoplast AZS AGH II Kraków

Sobolewski Jan Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Soiński Franciszek KKS Ragor Tarnowskie Góry

Solanikow Daniel KS Legion Legionowo

Solarczyk Tymoteusz AMW Flota Gdynia

Soroka Daniel Exact Systems Śląsk Wrocław

Soszyński Mateusz Energa Basket Warszawa

Soszyński Szymon Energa Basket Warszawa

Sośniak Filip AZS Częstochowa

Sowa Kacper Stolaro Resovia Rzeszów

Sowiński Paweł AZS UMK Transbruk Toruń

Spigarski Piotr AMW Flota Gdynia

Spinczyk Michał Oknoplast AZS AGH II Kraków

Spychała Szymon AZS Częstochowa

Sroczyński Seweryn Tarnovia Tarnowo Podgórne

Stanios Jakub KS Księżak Łowicz

Stanisławajtys Jakub TSK Roś Pisz

Stanisławiak Konrad Basket Club Obra Kościan

Stanisławski Damian Exact Systems Śląsk Wrocław

Stankowski Patryk GKS II Tychy

Stańczuk Mateusz KSK Ciech Noteć Inowrocław

Stańczyk Wojciech ŁKS Coolpack Łódź

Starzec Michał BC Swiss Krono Żary

Starzyński Filip ŁKS Coolpack Łódź

Stawiak Mateusz KSK Ciech Noteć Inowrocław

Stegliński Adam MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz

Stępień Bartosz ŁKS Coolpack Łódź

Stolarek Hubert BC Swiss Krono Żary

Stolarz Igor SMS PZKosz Władysławowo

Stopierzyński Hubert Basket Club Obra Kościan

Strażewicz Bartosz Żubry Chorten Białystok

Strojek Adam AZS UJK Kielce

Strojek Stanisław AZS UJK Kielce

Stróżczyk Jakub AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Strzelczyk Maciej Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Strzelec Hubert Kolejarz Basket Radom

Strzemecki Wiktor KS Sudety Jelenia Góra

Strzępek Konrad Niedźwiadki Chemart Przemyśl

Stypiński Miłosz KS Cracovia 1906 Yabimo

Styranko Tomasz MCKS Czeladź

Suchecki Alan KS Sudety Jelenia Góra

Sulima-Dolina Adam Żubry Chorten Białystok

Suprun Wojciech Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.

Suwaluk Maciej AZS UJK Kielce

Szalak Maciej ŁKS Coolpack Łódź

Szamer Maciej WKK II Wrocław

Szarbatke Michał SMS PZKosz Władysławowo

Szarzycki Jakub MKS II Dąbrowa Górnicza

Szczepanek Kacper GKS II Tychy

Szczepanik Mateusz MKS Ochota Warszawa

Szczypka Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Szefler Maksymilian Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.

Szelągowski Michał AMW Flota Gdynia

Szewczyk Wiktor ŁKS Coolpack Łódź

Szęszoł Karol Energa Basket Warszawa

Szklarski Bartosz KS 27 Katowice

Szkudlarek Jakub Sklep Polski MKK Gniezno

Szmek Łukasz EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Szmit Szymon Oknoplast AZS AGH II Kraków

Szostak Kamil KS Cracovia 1906 Yabimo

Szostak Wojciech AK Iskra Częstochowa

Szpakowski Mikołaj Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Szpakowski Rafał Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Szpyrka Wojciech Stolaro Resovia Rzeszów

Sztandarski Patryk TS Wisła Kraków

Szulc Dawid AZS Częstochowa

Szumert Jakub Energa Basket Warszawa

Szwed Mateusz Znicz Basket Pruszków

Szwedo Michał KK UR Bozza Kraków

Szybiński Kacper MKKS Rybnik

Szybowicz Grzegorz Basket Hills Bielsko-Biała

Szydłowski Michał Sklep Polski MKK Gniezno

Szymański Artur Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Szymański Jędrzej AMW Flota Gdynia

Szymański Michał Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.

Szymański Przemysław MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Szymański Sebastian Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Szymański Szymon OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów

Szymański Tymon Oknoplast AZS AGH II Kraków

Szymański Wit AZS UMK Transbruk Toruń

Szymczak Damian MKS Sokół Marbo Międzychód

W

Wacyra Ernest Röben Gimbasket Wrocław

Wagner Szymon MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Walaszek Oskar KS Sudety Jelenia Góra

Walczak Aleksy WKK II Wrocław

Walczak Marek MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Walczak Mikołaj Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Walenciak Dominik AZS UMK Transbruk Toruń

Walnik Michał KS Cracovia 1906 Yabimo

Wandas Kajetan Energa Basket Warszawa

Waniak Antoni Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Waniewski Kamil Kolejarz Basket Radom

Warfoluk Marcin EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Warszawski Adrian Stolaro Resovia Rzeszów

Wasiak Michał Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Wasilewski Michał KS Sudety Jelenia Góra

Wąsowicz Adam AMW Flota Gdynia

Wątroba Wojciech Stolaro Resovia Rzeszów

Weiss Dawid KKS Ragor Tarnowskie Góry

Weiss Michał Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Wejman Maciej MKS Sokół Marbo Międzychód

Weres Aaron KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Weselski Radosław AZS UMK Transbruk Toruń

Węgrowski Ilian Aldemed SKM Zastal Zielona Góra

Wiatrowski Aleksander BC Swiss Krono Żary

Wicik Aleksander Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Wicik Filip Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Wieczerzak Kornel GAK Gdynia

Wieczorek Tomasz Basket Club Obra Kościan

Wieczorkowski Marcin UKS Trójka Żyrardów

Wierzbicki Adam SMS PZKosz Władysławowo

Wierzbicki Igor AZS UJK Kielce

Wierzbicki Michał Lublinianka Basketball Lublin

Wierzbicki Patryk SMS PZKosz Władysławowo

Wierzchowski Wojciech Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Wierzgała Kacper Kolejarz Basket Radom

Wietrzyński Dariusz Sklep Polski MKK Gniezno

Więcko Jakub Żubry Chorten Białystok

Wiliński Igor KS 27 Katowice

Wilk Cezary TS Wisła Kraków

Wilk Kacper GAK Gdynia

Wilk Wiktor Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Wilkin Adam KKS Ragor Tarnowskie Góry

Wiśniewski Aleksander Ogniwo Szczecin

Wiśniewski Karol Team-Plast KK Oleśnica

Wiśniewski Marcin MCKS Czeladź

Wiśniewski Mateusz Lublinianka Basketball Lublin

Wiśniewski Michał AZS UMK Transbruk Toruń

Witczak Tymoteusz MKS Sokół Marbo Międzychód

Witkowski Kacper Röben Gimbasket Wrocław

Witosławski Michał MKS Ochota Warszawa

Włodarczyk Artur KK UR Bozza Kraków

Włodarczyk Maciej MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Włodarczyk Michał MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań

Wojas Kamil Basket Hills Bielsko-Biała

Wojciechowski Jakub KS Sudety Jelenia Góra

Wojciechowski Mikołaj Exact Systems Śląsk Wrocław

Wojciechowski Rafał Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Wojciechowski Sebastian AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Wojda Radosław Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Wojdała Jakub MKS II Dąbrowa Górnicza

Wojtczak Jakub Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Wojtyka Patryk Trefl II Sopot

Wojtyński Michał Isetia WMSS

Wojtysiak Michał KSK Ciech Noteć Inowrocław

Wolan Antoni GAK Gdynia

Woroniecki Marcin TKM Włocławek

Woźniak Filip SMS PZKosz Władysławowo

Woźniak Wiktor GKS II Tychy

Woźniakiewicz Łukasz Team-Plast KK Oleśnica

Woźnica Jakub Superis UKS Probasket Mińsk Maz.

Wójciak Kamil MKS II Dąbrowa Górnicza

Wrona Nicolas Orlen Akademia Koszykówki BM Stal

Wronkowski Samuel Team-Plast KK Oleśnica

Wróbel Bartosz ŁKS Coolpack Łódź

Wróbel Jakub Basket Hills Bielsko-Biała

Wróbel Marcin MKS Sokół Marbo Międzychód

Wróbel Paweł EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów

Wróblewski Bartłomiej KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Wróblewski Jacek KS 27 Katowice

Wspaniały Filip GKS II Tychy

Wudarczyk Jakub Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Wydra Kacper MKKS Rybnik

Wydra Patryk Oknoplast AZS AGH II Kraków

Wyrwał Mateusz Team-Plast KK Oleśnica

Decathlon Mazowsze Molten