1 kolejka
|
18.11.2023 15:00
|
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów -
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża |
6:141
|
30.11.2023 17:00
|
Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów -
AK Kusy Łomianki |
32:43
|
04.02.2024 13:00
|
Wilki Radzymin -
Mon-Pol Płock |
44:92
|
1 kolejka
|
04.11.2023 12:15
|
UKS Huragan Wołomin -
MKS Pruszków |
96:45
|
05.11.2023 17:30
|
MUKS Piaseczno -
UKS Jedynka Marki |
90:26
|
06.11.2023 17:00 |
Grodziski Klub Koszykarski -
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. |
63:46
|
2 kolejka
|
18.11.2023 11:30 |
UKS Jedynka Marki -
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. |
32:83
|
19.11.2023 10:00 |
MKS Pruszków -
Grodziski Klub Koszykarski |
34:94
|
19.11.2023 12:00
|
UKS Huragan Wołomin -
MUKS Piaseczno |
30:56
|
2 kolejka
|
18.11.2023 14:20 |
Wilki Radzymin -
AK Kusy Łomianki |
7:183
|
21.11.2023 17:00
|
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża -
Mon-Pol Płock |
115:44
|
10.12.2023 10:00
|
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów -
Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów |
23:75
|
3 kolejka
|
23.11.2023 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów -
Wilki Radzymin |
147:15
|
24.11.2023 17:00 |
Mon-Pol Płock -
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów |
110:25
|
15.12.2023 18:00
|
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża -
AK Kusy Łomianki |
67:42
|
3 kolejka
|
12.11.2023 12:30
|
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. -
MKS Pruszków |
95:50
|
25.11.2023 12:30 |
UKS Huragan Wołomin -
UKS Jedynka Marki |
98:35
|
27.11.2023 17:00 |
Grodziski Klub Koszykarski -
MUKS Piaseczno |
68:73
|
4 kolejka
|
02.12.2023 12:30 |
UKS Huragan Wołomin -
Grodziski Klub Koszykarski |
54:46
|
03.12.2023 16:30 |
MUKS Piaseczno -
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. |
84:43
|
09.12.2023 11:30
|
UKS Jedynka Marki -
MKS Pruszków |
70:67
|
4 kolejka
|
03.12.2023 11:00
|
Mon-Pol Płock -
AK Kusy Łomianki |
86:81
|
17.12.2023 10:00
|
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów -
Wilki Radzymin |
73:34
|
04.02.2024 11:00
|
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża -
Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów |
83:23
|
5 kolejka
|
07.12.2023 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów -
Mon-Pol Płock |
57:55
|
10.12.2023 17:00
|
Wilki Radzymin -
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża |
22:163
|
04.02.2024 10:00
|
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów -
AK Kusy Łomianki |
26:96
|
5 kolejka
|
11.12.2023 18:00
|
Grodziski Klub Koszykarski -
UKS Jedynka Marki |
104:59
|
19.12.2023 16:00
|
UKS Huragan Wołomin -
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. |
68:54
|
02.02.2024 17:00
|
MKS Pruszków -
MUKS Piaseczno |
26:110
|
6 kolejka
|
16.12.2023 11:00 |
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża -
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów |
178:7
|
16.12.2023 11:00
|
Mon-Pol Płock -
Wilki Radzymin |
130:11
|
29.01.2024 18:30
|
AK Kusy Łomianki -
Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów |
64:50
|
6 kolejka
|
16.12.2023 11:30 |
UKS Jedynka Marki -
MUKS Piaseczno |
32:101
|
16.12.2023 12:30 |
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. -
Grodziski Klub Koszykarski |
47:86
|
09.02.2024 17:00
|
MKS Pruszków -
UKS Huragan Wołomin |
44:101
|
7 kolejka
|
04.01.2024 18:30
|
MUKS Piaseczno -
UKS Huragan Wołomin |
85:38
|
06.01.2024 12:30 |
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. -
UKS Jedynka Marki |
117:25
|
08.01.2024 17:00 |
Grodziski Klub Koszykarski -
MKS Pruszków |
84:29
|
7 kolejka
|
05.01.2024 17:00 |
Mon-Pol Płock -
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża |
59:64
|
31.01.2024 17:30
|
AK Kusy Łomianki -
Wilki Radzymin |
142:16
|
01.02.2024 17:00
|
Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów -
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów |
82:21
|
8 kolejka
|
03.02.2024 17:30 |
AK Kusy Łomianki -
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża |
63:72
|
07.02.2024 18:00
|
Wilki Radzymin -
Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów |
19:77
|
10.02.2024 17:00
|
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów -
Mon-Pol Płock |
49:109
|
8 kolejka
|
03.02.2024 9:30
|
UKS Jedynka Marki -
UKS Huragan Wołomin |
61:90
|
04.02.2024 10:00 |
MKS Pruszków -
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. |
49:95
|
04.02.2024 11:00 |
MUKS Piaseczno -
Grodziski Klub Koszykarski |
89:41
|
9 kolejka
|
08.02.2024 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów -
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża |
27:76
|
11.02.2024 12:00
|
AK Kusy Łomianki -
Mon-Pol Płock |
100:38
|
11.02.2024 15:15
|
Wilki Radzymin -
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów |
42:113
|
9 kolejka
|
10.02.2024 13:30
|
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. -
MUKS Piaseczno |
47:103
|
11.02.2024 10:00 |
MKS Pruszków -
UKS Jedynka Marki |
69:87
|
12.02.2024 17:00 |
Grodziski Klub Koszykarski -
UKS Huragan Wołomin |
77:46
|
10 kolejka
|
17.02.2024 10:00 |
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża -
Wilki Radzymin |
195:2
|
21.02.2024 17:00
|
AK Kusy Łomianki -
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów |
95:36
|
25.02.2024 10:00
|
Mon-Pol Płock -
Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów |
78:56
|
10 kolejka
|
17.02.2024 11:30 |
UKS Jedynka Marki -
Grodziski Klub Koszykarski |
28:66
|
17.02.2024 12:00 |
MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. -
UKS Huragan Wołomin |
65:83
|
18.02.2024 11:00 |
MUKS Piaseczno -
MKS Pruszków |
102:34
|