Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

07.10.2018 11:00 UKS La Basket Warszawa - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 60:79
07.10.2018 15:00 MKS Ochota Warszawa - WKS MOSiR Sochaczew 112:59

1 kolejka

14.10.2018 10:00 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 20:0
14.10.2018 16:00 MUKS Piaseczno - KS Rosa-Sport Radom 63:85

1 kolejka

14.10.2018 12:30 Polonia Warszawa - SKK Siedlce 57:89
12.11.2018 13:00 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 114:54

2 kolejka

14.10.2018 15:00 MKS Ochota Warszawa - MKS Pruszków 59:67
17.10.2018 19:00 WKS MOSiR Sochaczew - UKS La Basket Warszawa 58:90

2 kolejka

21.10.2018 10:00 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - KS Rosa-Sport Radom 70:64
21.10.2018 16:00 MUKS Piaseczno - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 98:64

3 kolejka

21.10.2018 11:00 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - WKS MOSiR Sochaczew 109:45
13.11.2018 17:00 UKS La Basket Warszawa - MKS Pruszków 70:67

2 kolejka

21.10.2018 14:00 SKK Siedlce - UKS Trójka Żyrardów 84:54
14.11.2018 16:00 Polonia Warszawa - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 32:70

3 kolejka

24.10.2018 19:00 UKS Trójka Żyrardów - Polonia Warszawa 75:70
11.11.2018 12:30 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - SKK Siedlce 107:53

4 kolejka

28.10.2018 12:00 MKS Pruszków - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 65:95
28.10.2018 15:00 MKS Ochota Warszawa - UKS La Basket Warszawa 80:50

3 kolejka

28.10.2018 16:00 MUKS Piaseczno - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa 51:70
29.11.2018 19:30 KS Rosa-Sport Radom - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 79:72

5 kolejka

04.11.2018 12:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - MKS Ochota Warszawa 63:59
07.11.2018 19:00 WKS MOSiR Sochaczew - MKS Pruszków 63:90

6 kolejka

11.11.2018 11:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - UKS La Basket Warszawa 72:59
14.11.2018 19:00 WKS MOSiR Sochaczew - MKS Ochota Warszawa 38:105

4 kolejka

18.11.2018 11:00 SKK Siedlce - Polonia Warszawa 87:66
18.11.2018 12:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 50:105

7 kolejka

18.11.2018 12:00 MKS Pruszków - MKS Ochota Warszawa 67:76
30.11.2018 18:00 UKS La Basket Warszawa - WKS MOSiR Sochaczew 92:37

4 kolejka

18.11.2018 12:00 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa 72:68
18.11.2018 17:00 KS Rosa-Sport Radom - MUKS Piaseczno 97:70

8 kolejka

25.11.2018 12:00 MKS Pruszków - UKS La Basket Warszawa 79:60
28.11.2018 19:00 WKS MOSiR Sochaczew - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 47:128

5 kolejka

25.11.2018 12:00 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - MUKS Piaseczno 0:20
25.11.2018 13:00 KS Rosa-Sport Radom - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa 75:48

5 kolejka

25.11.2018 12:30 UKS Trójka Żyrardów - SKK Siedlce 41:89
05.12.2018 17:20 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - Polonia Warszawa 111:46

6 kolejka

12.11.2018 15:00 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - MUKS Piaseczno 84:67
06.12.2018 19:00 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - KS Rosa-Sport Radom 86:68

9 kolejka

02.12.2018 11:00 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - MKS Pruszków 91:36
14.12.2018 18:30 UKS La Basket Warszawa - MKS Ochota Warszawa 70:53

6 kolejka

02.12.2018 11:00 SKK Siedlce - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 78:85
02.12.2018 12:30 Polonia Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 20:0

10 kolejka

18.10.2018 18:30 MKS Ochota Warszawa - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 40:66
06.12.2018 16:30 MKS Pruszków - WKS MOSiR Sochaczew 103:34

1 kolejka

09.12.2018 10:00 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - MKS Pruszków 114:82
09.12.2018 15:00 MUKS Piaseczno - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 58:64
09.12.2018 15:00 KS Rosa-Sport Radom - SKK Siedlce 76:66

1 kolejka

09.12.2018 11:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 64:94
16.01.2019 19:00 UKS Trójka Żyrardów - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa 76:70
27.02.2019 16:00 Polonia Warszawa - WKS MOSiR Sochaczew 93:42

2 kolejka

17.12.2018 16:00 Polonia Warszawa - UKS La Basket Warszawa 60:57
19.12.2018 19:00 WKS MOSiR Sochaczew - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa 59:97
07.03.2019 18:30 MKS Ochota Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 64:51

2 kolejka

16.12.2018 10:00 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 74:61
16.12.2018 12:00 MUKS Piaseczno - SKK Siedlce 55:79
17.12.2018 19:00 KS Rosa-Sport Radom - MKS Pruszków 61:63

3 kolejka

06.01.2019 11:00 SKK Siedlce - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 57:53
06.01.2019 12:00 MKS Pruszków - MUKS Piaseczno 93:64
23.01.2019 15:30 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - KS Rosa-Sport Radom 105:67

3 kolejka

13.01.2019 16:00 UKS Trójka Żyrardów - UKS La Basket Warszawa 56:66
31.03.2019 10:00 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - Polonia Warszawa 20:0

4 kolejka

16.01.2019 17:00 SKK Siedlce - MKS Pruszków 74:77
18.01.2019 17:45 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - KS Rosa-Sport Radom 84:65
18.01.2019 19:30 MUKS Piaseczno - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 50:92

5 kolejka

20.01.2019 11:00 SKK Siedlce - KS Rosa-Sport Radom 71:72
20.01.2019 12:00 MKS Pruszków - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 72:65
20.01.2019 19:00 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - MUKS Piaseczno 62:45

4 kolejka

20.01.2019 15:00 MKS Ochota Warszawa - Polonia Warszawa 73:40
20.02.2019 19:00 UKS Trójka Żyrardów - WKS MOSiR Sochaczew 100:47
01.03.2019 18:00 UKS La Basket Warszawa - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa 54:58

5 kolejka

23.01.2019 19:00 WKS MOSiR Sochaczew - Polonia Warszawa 44:79
13.03.2019 15:30 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 110:62

6 kolejka

14.02.2019 17:00 MKS Pruszków - KS Rosa-Sport Radom 79:81
19.02.2019 19:45 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 68:64

7 kolejka

10.02.2019 16:45 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - SKK Siedlce 71:55
13.02.2019 18:00 KS Rosa-Sport Radom - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 52:72
15.02.2019 19:30 MUKS Piaseczno - MKS Pruszków 73:77

6 kolejka

15.02.2019 17:30 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - WKS MOSiR Sochaczew 106:43
17.02.2019 12:30 UKS Trójka Żyrardów - MKS Ochota Warszawa 48:66
15.03.2019 18:00 UKS La Basket Warszawa - Polonia Warszawa 90:64

8 kolejka

17.02.2019 10:00 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - MUKS Piaseczno 107:46
17.02.2019 15:30 KS Rosa-Sport Radom - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 66:74
18.02.2019 17:00 MKS Pruszków - SKK Siedlce 77:71

7 kolejka

24.02.2019 11:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 72:48
24.02.2019 12:30 Polonia Warszawa - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa 58:61

Kolejka I

24.02.2019 12:00 MKS Pruszków - MOSiR Bielsk Podlaski 72:64
24.02.2019 13:00 SPK Białystok - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 42:108
24.02.2019 15:00 MKS ,,Batory 18" Białystok - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 66:116
27.02.2019 18:00 KS Rosa-Sport Radom - PKK Żubry Białystok 74:67

8 kolejka

03.03.2019 10:00 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - UKS La Basket Warszawa 73:60
03.03.2019 12:30 Polonia Warszawa - MKS Ochota Warszawa 58:72
06.03.2019 19:00 WKS MOSiR Sochaczew - UKS Trójka Żyrardów 68:102

Kolejka II

03.03.2019 11:45 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - MKS ,,Batory 18" Białystok 94:64
03.03.2019 12:00 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - SPK Białystok 124:45
03.03.2019 15:00 PKK Żubry Białystok - KS Rosa-Sport Radom 102:72
06.03.2019 18:30 MOSiR Bielsk Podlaski - MKS Pruszków 75:61

Kolejka I Gospodarz: UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa

07.03.2019 17:00 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - Polonia Warszawa 102:61
10.03.2019 17:00 MOSiR Bielsk Podlaski - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 72:66

Kolejka II Gospodarz: UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa

08.03.2019 17:00 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - Akademia Koszykówki Legii Warszawa 78:83
08.03.2019 19:15 Polonia Warszawa - PKK Żubry Białystok 69:84

Kolejka III Gospodarz: UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa

09.03.2019 10:00 PKK Żubry Białystok - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 44:90
09.03.2019 12:15 MOSiR Bielsk Podlaski - Polonia Warszawa 97:54

Kolejka IV Gospodarz: UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa

09.03.2019 17:00 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - MOSiR Bielsk Podlaski 103:55
09.03.2019 19:15 Akademia Koszykówki Legii Warszawa - PKK Żubry Białystok 102:70

Kolejka V Gospodarz: UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa

10.03.2019 10:00 Polonia Warszawa - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 51:96
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania