Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

26.09.2020 17:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
26.09.2020 18:00 Dziki Warszawa - TS Wisła Kraków --:--
26.09.2020 18:00 Miasto Szkła Krosno - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk --:--
27.09.2020 17:30 Pogoń Prudnik - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--
27.09.2020 20:00 TBS Śląsk II Wrocław - KS Księżak Łowicz --:--

2 kolejka

03.10.2020 TBS Śląsk II Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
03.10.2020 18:00 KS Księżak Łowicz - Pogoń Prudnik --:--
03.10.2020 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Miasto Szkła Krosno --:--
03.10.2020 18:00 WKK Wrocław - Dziki Warszawa --:--

3 kolejka

10.10.2020 17:00 Decka Pelplin - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--
10.10.2020 17:30 Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
10.10.2020 18:00 Dziki Warszawa - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk --:--
10.10.2020 18:00 Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Łowicz --:--

4 kolejka

14.10.2020 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno --:--
14.10.2020 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Dziki Warszawa --:--
14.10.2020 18:30 KS Księżak Łowicz - Decka Pelplin --:--

5 kolejka

17.10.2020 Dziki Warszawa - KS Księżak Łowicz --:--
17.10.2020 Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy --:--
17.10.2020 16:00 Decka Pelplin - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
17.10.2020 18:00 Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--

6 kolejka

24.10.2020 17:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno --:--
24.10.2020 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa --:--
24.10.2020 18:00 KS Księżak Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg --:--
24.10.2020 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--

7 kolejka

31.10.2020 TS Wisła Kraków - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--
31.10.2020 Dziki Warszawa - GKS Tychy --:--
31.10.2020 18:00 KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
31.10.2020 18:00 Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
31.10.2020 18:00 Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław --:--

8 kolejka

07.11.2020 Dziki Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko --:--
07.11.2020 17:30 Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno --:--
07.11.2020 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
07.11.2020 18:00 KS Księżak Łowicz - TS Wisła Kraków --:--
07.11.2020 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - WKK Wrocław --:--

9 kolejka

11.11.2020 WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz --:--
11.11.2020 TS Wisła Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
11.11.2020 Dziki Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław --:--
11.11.2020 Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska --:--
11.11.2020 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--

10 kolejka

14.11.2020 Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin --:--
14.11.2020 17:30 Pogoń Prudnik - Dziki Warszawa --:--
14.11.2020 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław --:--
14.11.2020 17:30 Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--
14.11.2020 18:00 KS Księżak Łowicz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk --:--

11 kolejka

19.11.2020 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
21.11.2020 Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno --:--
21.11.2020 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - KS Księżak Łowicz --:--

12 kolejka

28.11.2020 Decka Pelplin - Dziki Warszawa --:--
28.11.2020 Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg --:--
28.11.2020 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--
28.11.2020 17:30 Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz --:--

13 kolejka

05.12.2020 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno --:--
05.12.2020 Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska --:--
05.12.2020 18:00 KS Księżak Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
05.12.2020 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - GKS Tychy --:--

14 kolejka

12.12.2020 Dziki Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg --:--
12.12.2020 Miasto Szkła Krosno - TS Wisła Kraków --:--
12.12.2020 17:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--
12.12.2020 17:30 Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
12.12.2020 18:00 GKS Tychy - KS Księżak Łowicz --:--

15 kolejka

19.12.2020 Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław --:--
19.12.2020 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Dziki Warszawa --:--
19.12.2020 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy --:--
19.12.2020 18:00 KS Księżak Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko --:--
19.12.2020 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - TBS Śląsk II Wrocław --:--

16 kolejka

02.01.2021 TS Wisła Kraków - Dziki Warszawa --:--
02.01.2021 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko --:--
02.01.2021 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno --:--
02.01.2021 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Pogoń Prudnik --:--
02.01.2021 18:00 KS Księżak Łowicz - TBS Śląsk II Wrocław --:--

17 kolejka

09.01.2021 Miasto Szkła Krosno - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--
09.01.2021 Dziki Warszawa - WKK Wrocław --:--
09.01.2021 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - TBS Śląsk II Wrocław --:--
09.01.2021 17:30 Pogoń Prudnik - KS Księżak Łowicz --:--

18 kolejka

16.01.2021 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik --:--
16.01.2021 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Dziki Warszawa --:--
16.01.2021 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Decka Pelplin --:--
16.01.2021 18:00 KS Księżak Łowicz - Miasto Szkła Krosno --:--

19 kolejka

20.01.2021 Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
20.01.2021 Decka Pelplin - KS Księżak Łowicz --:--
20.01.2021 Dziki Warszawa - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--

20 kolejka

23.01.2021 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Decka Pelplin --:--
23.01.2021 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg --:--
23.01.2021 18:00 GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno --:--
27.01.2021 18:00 KS Księżak Łowicz - Dziki Warszawa --:--

21 kolejka

30.01.2021 Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko --:--
30.01.2021 Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
30.01.2021 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--
30.01.2021 18:00 Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz --:--

22 kolejka

06.02.2021 Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Łowicz --:--
06.02.2021 TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno --:--
06.02.2021 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg --:--
06.02.2021 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - TS Wisła Kraków --:--
06.02.2021 18:00 GKS Tychy - Dziki Warszawa --:--

23 kolejka

13.02.2021 Miasto Szkła Krosno - Pogoń Prudnik --:--
13.02.2021 Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Dziki Warszawa --:--
13.02.2021 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
13.02.2021 TS Wisła Kraków - KS Księżak Łowicz --:--
13.02.2021 WKK Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--

24 kolejka

20.02.2021 TBS Śląsk II Wrocław - Dziki Warszawa --:--
20.02.2021 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - TS Wisła Kraków --:--
20.02.2021 17:30 Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno --:--
20.02.2021 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk --:--
20.02.2021 18:00 KS Księżak Łowicz - WKK Wrocław --:--

25 kolejka

27.02.2021 Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno --:--
27.02.2021 Dziki Warszawa - Pogoń Prudnik --:--
27.02.2021 WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
27.02.2021 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - KS Księżak Łowicz --:--
27.02.2021 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska --:--

26 kolejka

06.03.2021 Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa --:--
06.03.2021 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk --:--
06.03.2021 18:00 KS Księżak Łowicz - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--

27 kolejka

13.03.2021 Dziki Warszawa - Decka Pelplin --:--
13.03.2021 18:00 Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno --:--
13.03.2021 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
13.03.2021 18:00 KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska --:--

28 kolejka

20.03.2021 Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
20.03.2021 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz --:--
20.03.2021 17:30 Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa --:--
20.03.2021 18:00 GKS Tychy - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--

29 kolejka

27.03.2021 TS Wisła Kraków - Miasto Szkła Krosno --:--
27.03.2021 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska --:--
27.03.2021 18:00 Energa Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa --:--
27.03.2021 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko --:--
27.03.2021 18:00 KS Księżak Łowicz - GKS Tychy --:--

30 kolejka

31.03.2021 Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Łowicz --:--
31.03.2021 TBS Śląsk II Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków --:--
31.03.2021 WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno --:--
31.03.2021 Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
31.03.2021 18:00 GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania